Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Terkur Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Terkur Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
427 0
terkur krem kullananlar

Terkur krem son hakkında merak ettiğiniz pek çok sorununun cevabını bulabileceğiniz bu yazımızı sizler için kaleme aldım. Terkur krem, terkur krem fiyat, terkur krem kullananlar, terkur krem yorumları, terkur krem kullanımı, terkur krem ne kadar, terkur krem hamilelikte kullanımı, terkur krem fiyat 2021, terkur krem zararlı mi, terkur krem nasıl kullanılır, terkur krem muadili, terkur krem kullanıcı yorumları gibi tüm sorularınız için tek tek ve detaylıca bir araştırma yaptım ve bu yazıyı hem kendim için hem de sizler için hazırladım.

Terkur Krem Nedir?

Terkur krem, aşırı terleme nedeniyle ortaya çıkan mikroorganizmaların ortaya çıkardığı aşırı koku yayılmasını engellemek amacıyla kullanılan oldukça etkili bir kremdir. Yalnızca koltuk altında değil yüzde, boyunda, ellerde, ayaklarda ve vücudun diğer tüm bölgelerinde kullanılmaktadır.

terkur krem kullananlar

Terkur Krem Ne İşe Yarar?

 • Ter bezlerinin aşırı derecede çalışmasını engeller.
 • Terkur krem ter kokusunun oluşmasını engeller.
 • Terlemeye bağlı olan bakteri gelişimini engeller ve bu sayede ter kokusunun önüne geçer.
 • Tüm cilt yüzeyinde uygulanabilir.

Terkur Krem Muadili – Benzeri

Terkur kreme muadil gösterilebilen ya da eşdeğer içeriklere sahip olan benzer ilaçların listesi aşağıdaki gibidir.

 • Tereson
 • Driclor
 • Kursept

Terkur Krem Fiyatı

Terkur krem 30 gramlık tüp ambalajda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 10 TL’dir.

Terkur Krem İçeriği

Terkur krem formülünde bulunan etken bileşenler aşağıdaki gibidir.

Etkin madde:

1g kem 190 mg aliiminyum hidroksiklorit igerir.

Yardımcı maddeler:

Beyaz yumugak vazelin, setostearil alkol, izopropilmiristat, gliserinmonostearat, siklometikon, slvl parafin, polisorbat 20, polisorbat 80, triklozan, klorheksidin hidroklorir, butit hidroksianizol (E320), parfiim (koku maddesi), saf su.

Terkur Krem Yan Etkileri

Terkur krem kullanırken oluşabilecek yan etkiler yalnızca içerisinde bulunan etken maddelerin herhangi birisine alerjiniz olması durumunda gerçekleşmektedir. Ciddi alerjik tepkimelere sebep olabilir bunlardan bazıları:

 • Döküntü.
 • Kurdeşen.
 • Kaşıntı.
 • Nefes almada zorluk çekme.
 • Yüz, ağız, boğaz ve dilde şişme.

Terkur Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Terkur krem hayatımı kurtaran en etkili kremlerden bir tanesi. Bu kremi kullanmış ve çok memnun kalmış birisi olarak söylüyorum ki kullandıktan sonra neredeyse terlemiyorsunuz. Aşırı sıcak günlerde kullansanız bile ter kokunuz yokmuş gibi hiçbir şekilde korkmuyorsunuz.

Kullanıcı: fiyatı küçücük ama etkisi gerçekten de insan hayatında gerçekten çok büyük bir krem. Bir ay boyunca 10 TL verip hiç terlemediğinizi düşünün ya da hiç ter kokmadığınızı. Terkur krem şu andan itibaren benim için olmazsa olmaz ilaçlardan bir tanesi. İster inanın ister inanmayın şu an evde açılmamış beş kutu var.

Kullanıcı: ben de kesinlikle stok yapanlardan birisiyim. Çünkü günün birinde Terkur krem satıştan kalkarsa falan ölürüm muhtemelen.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.