Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. W-Lab Beyazlatıcı Cilt Kremi İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

W-Lab Beyazlatıcı Cilt Kremi İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

admin admin -
226 0

Sosyal medya fenomenlerinden Selin Ciğerci tarafından çok fazla önerilen w lab beyazlatıcı krem, w lab beyazlatıcı, w lab beyazlatıcı krem nasıl kullanılır, w lab beyazlatıcı krem kullanımı, w lab beyazlatıcı krem şikayet, w lab beyazlatıcı krem göz altına sürülür mü, w lab beyazlatıcı krem fiyat, w lab beyazlatıcı krem ne işe yarar, w lab beyazlatıcı krem ekşi, w lab beyazlatıcı krem içeriği kremi sizler için araştırdık. Özellikle cilt beyazlatma konusunda oldukça iddialı olan w lab beyazlatıcı krem gerçekten de vaadini yerine getiriyor mu? Selin ciğerci ve diğer pek çok fenomenin öve öve bitiremediği w lab beyazlatıcı krem hakkında internette ne kadar bilgi bulduysa ve gerçek kullanıcı yorumlarını derlediğimiz bu yazımızı okumadan kesinlikle alışveriş yapmayın.

W Lab Beyazlatıcı Krem Nedir?

W lab beyazlatıcı krem cilt üzerinde bulunan sivilce, sivilce lekeleri, güneş lekeleri, yanık izleri, yara ve kızarıklıklara iyi gelip cilt tonunu eşitleyerek cildi beyazlatmayı amaçlar. İçerisinde bulunan arbutin, kış sümbülü, armut ağacı, ayı üzümü, dut ağacı gibi bitkilerin yapraklarından elde edilen ve cilt tonunu eşitleyerek cilde aydınlık bir görüntüye kavuşturan doğal bileşenlerden oluşur. İnternet satış sayfasında yazan bilgiye göre UV ile oluşan ciltteki pigmentasyon eşitsizliğini giderdiği kanıtlanmıştır.

W-Lab Beyazlatıcı Cilt Kremi İşe Yarıyor mu?

Satın alan kişilerin yorumlarına göre W lab beyazlatıcı krem i̇lk kullanımda bile etkili bir sonuç veriyor. İlk andan itibaren cilde aydınlık bir görüntü verebilmesi için içerisinde mutlaka anında beyazlık sağlayan bir renk molekülü bulunduğunu düşünüyoruz. Bunun yanı sıra W lab beyazlatıcı krem hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de ağır bir kokuya sahip olup olmadığıdır. Bu açıdan kullanan herkes W lab beyazlatıcı kremin kokusunu çok beğeniyor. W lab beyazlatıcı krem kullan kişilerin %95inde işe yaramış ve ciltte beyazlatıcı etkiyi göstermiş.

W-Lab Beyazlatıcı Cilt Kremi Nasıl Kullanılır?

Beyazlatıcı etkisi bulunan tüm cilt kremleri gibi bu kremde yalnızca gece kullanım için uygundur. Beyazlatıcı cilt kremi kullandığınız andan itibaren gündüz cildinizi güneşten en yüksek koruma faktörlü güneş kremleri ile korumayı asla ihmal etmemeniz gerekiyor. Aksi halde daha fazla hassaslaşan ve güneş lekesini daha fazla yatkın olan cildinizi bu şekilde daha fazla lekelendirebilirsiniz. Cildinizi temizledikten sonra bir nohut tanesi kadar W lab beyazlatıcı kremi cildinize masaj yaparak uygulayın.

W-Lab Beyazlatıcı Cilt Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı : 25 yaşındayım ama güneş lekeleri ve sivilce lekeleri yüzünden cildim çok daha yaşlı görünüyor. Bu yüzden ben de selin ciğerci sayesinde W lab beyazlatıcı kremi alıp kullanmaya başladım. İki aydır her gece düzenli olarak kullanıyorum ve gündüzleri de cildimi güneş kremi ile korumaya alıyorum. Bu sayede cildim üç tona kadar beyazladı ve sivilce lekelerim artık yok oldu.

Kullanıcı : Kokusuna bayıldığım nadir cilt bakım kremlerinden bir tanesi W lab beyazlatıcı kremi. Herkesin överek anlattı ve yere göre bir türlü sığdıramadığı bu kremi maalesef ben beğenmedim. 100 tl fiyatına rağmen bence sıradan bir nemlendiriciden hiçbir farkı yok.

Kullanıcı : trendoldaki binlerce olumlu yorumdan sonra ben de almaya karar verdim W lab beyazlatıcı kremi. Şimdilik kullanmaya devam ediyorum ama içimden bir ses yine internette aşırı abartılı anlardan ama hiçbir işe yaramayan kremlerden bir tanesi olduğunu söylüyor.

Kullanıcı : İnternetteki yorumlarından yola çıkarak satın almaya karar verdim W lab beyazlatıcı kremi. Her gece düzenli olarak kullanıyorum ve cilt tonunda gözle görülür bir açılma ve aydınlanma söz konusu. Sanırım herkeste aynı etkiyi yapmıyormuş ama bende olumlu bir sonuç yarattı. W lab beyazlatıcı kremi tavsiye ediyorum.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.