Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. 4 Hepa Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

4 Hepa Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
595 1
4 hepa, 4 hepa new life, 4 hepa ekşi, 4 hepa fiyat, 4 hepa ne işe yarar, 4 hepa yorum, 4 hepa faydaları, newlife 4 hepa yorum, new life 4 hepa yorumlar, 4 hepa zararları, 4 hepa ne için kullanılır, 4 hepa kullanımı, 4 hepa kullananlar, 4 hepa kullanımı, new life 4 hepa kullanıcı yorumları, 4 hepa ekşi, 4 hepa ekşi sözlük 

Karaciğer yağlanması sorunu için doktorların dahi hastalarına sıklıkla tavsiye etti takviye gıdalardan birisi olan + Hepa’yı sizler için araştırdık. 4 hepa, 4 hepa new life, 4 hepa ekşi, 4 hepa fiyat, 4 hepa ne işe yarar, 4 hepa yorum, 4 hepa faydaları, newlife 4 hepa yorum, new life 4 hepa yorumlar, 4 hepa zararları, 4 hepa ne için kullanılır, 4 hepa kullanımı, 4 hepa kullananlar, 4 hepa kullanımı, new life 4 hepa kullanıcı yorumları, 4 hepa ekşi, 4 hepa ekşi sözlük şeklinde yapılan aramalara istinaden aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

4 Hepa Nedir?

4 Hepa, içerisinde bulunan devedikeninin en etkili kısmı olan silibin, fosfolipidle kompleks haline getirilerek yağda çözünür özellik kazandırılmıştır, bu özellik sayesinde standart devedikeni içerikli ürünlere göre 3,5 kat yüksek etki göstermektedir.

4 hepa, 4 hepa new life, 4 hepa ekşi, 4 hepa fiyat, 4 hepa ne işe yarar, 4 hepa yorum, 4 hepa faydaları, newlife 4 hepa yorum, new life 4 hepa yorumlar, 4 hepa zararları, 4 hepa ne için kullanılır, 4 hepa kullanımı, 4 hepa kullananlar, 4 hepa kullanımı, new life 4 hepa kullanıcı yorumları, 4 hepa ekşi, 4 hepa ekşi sözlük 

4 Hepa Ne İşe Yarar?

 • Silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), kolin, enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kök ekstresi içeriğiyle 4 etken maddeyi tek kapsülde içermektedir.
 • 4 Hepa içerisinde bulunan silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), standart formdaki devedikeni içerikli ürünlere göre 3,5 kat yüksek etkilidir.
 • 4 Hepa kapsülleri zeytinyağı bazlıdır, içerisinde bulunan etken maddelerin emilimi için ekstra yağlı besin tüketimine ihtiyaç yoktur.
 • Balık jelatininden elde edilen kapsüller, sindirim sistemine uyumludur, kötü koku ve tada yol açmaz. Bu özelliği sayesinde 4 Hepa rahat bir kullanım sağlamaktadır.
 • 4 Hepa kapsülleri hijyenik tekli paketleme (blister) sayesinde kullanım sırasında havayla temas etmez, oksidasyon riski yoktur bu duruma bağlı oluşabilecek tat ve kokuda bozukluk ve kapsüllerin yapışması gibi sorunlar görülmez.

4 Hepa İçeriği

4 Hepa formülü; Silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), kolin, enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kök ekstresi içeriğiyle 4 etken maddeyi tek kapsülde içermektedir.

4 Hepa Fiyatı

İtalya’da üretilen 4 Hepa içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır ve fiyatı 15 TL’dir.

4 Hepa Nasıl Kullanılır?

Günde 1 kapsül 4 Hepa tok karnına kullanılası önerilmektedir. 30 kapsül, balık jelatini, blister ambalaj.

4 Hepa Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: 4 Hepa’yı oğlum için almıştım.Karaciğer yağlanması teşhisi vardı.(Sadece hareketsizliğe bağlı olarak konan bir tanı idi .)Bir ay düzenli kullanımla 159 ‘dan 79’a düştü.İkinci ay kullanımı sonunda yine bilgi vereceğim.

Kullanıcı Yorumu: Doktorumun tavsiyesiyle kullanmaya başladım. 3 ay sonra kan değerlerime baktırıp sonucu buraya yazarım

Kullanıcı Yorumu: Bir süredir karaciğer yağlanması problemiyle uğraşıyorum beslenme alışkanlığımı değiştirdim takviye olarak bu ürünü aldım değerlerimi bitikten sonra tekrar ölçtürücem inşallah faydasını görürüm

Kullanıcı Yorumu: Henüz 1 tablet kullandım ancak büyük olduğu için yutmakta zorlandım

Kullanıcı Yorumu:  Hepa’yı karaciger enzimlerin yuksek oldugu icin aldim. 3 aylik kur seklinde kullanicam. bakalim sonuclari nasil olacak.

Kullanıcı Yorumu: dr tavsiyesiyle aldim 3 .kutum kendimi daha iyi hissediyorum mideme herhangi bir yan etki göstermedi 👍

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Candan kaya - -

  Merhaba
  2kutu bitirdim 3.kutuya başladım.2gun once tahlil yaptır ggt değerlerim halan aynı 40 çıktı. Okadarda para verdim.Buna bir açıklama istiyorum lütfen.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.