Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Acnelyse Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Acnelyse Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
371 0
acnelyse krem kullananlar

acnelyse krem fiyat, acnelyse krem kullananlar, acnelyse krem yan etkileri, acnelyse krem satın al, acnelyse krem yorumlar, acnelyse krem 0.025, acnelyse krem reçetesiz alınır mı, acnelyse krem faydaları, acnelyse krem kızarıklık ne zaman geçer, acnelyse krem muadili, acnelyse krem kullanımı, acnelyse krem kullananlar yorum, acnelyse krem kullanım süresi, acnelyse krem kullanırken nemlendirici, acnelyse krem kullanırken lazer yapılır mı, acnelyse krem kullananlar kadınlar kulübü, acnelyse krem kullananlar 2021,acnelyse krem kullanma talimatı, acnelyse krem kullanırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Acnelyse Krem Nedir?

Acnelyse krem, cilt hücrelerini besleyerek cildin yenilenmesini sağlayan ve içerisinde ama vitamini bulunan egzama sorunları başta olmak üzere balık pulu olarak da bilinen ve sedef hastalığı içinde sıklıkla tercih edilen aynı zamanda akne tedavisi için de kullanılabilen oldukça etkili bir ilaçtır.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel ürünlerinin kullanımı için sadece doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda www.guzelliktrendleri.com sorumluluk kabul etmemektedir.

acnelyse krem kullananlar

Acnelyse Krem Ne İşe Yarar?

 • Acnelyse krem akne ve sivilce tedavisinde kullanılır.
 • Sivilce lekelerinin tedavisinde kullanılır.
 • Melanin üretimini azaltır.
 • Güneş lekelerinin tedavisinde kullanılır.
 • Kolajen üretimini stimüle eder ve cildin en üst tabakasını sıkıştırıp inceltir.
 • Sedef hastalığının tedavisinde kullanılır.
 • Deri kalınlaşması sorununun tedavisinde kullanılır.
 • Epidermisde mitozu uyarır.
 • Ölü derilerin temizlenmesinde yardımcı olur.
 • Yara ve yanık izlerinin tedavisinde de kullanılır.
 • Siyah noktaların temizlenmesinde etkilidir.

Acnelyse Krem Muadili

Acnelyse kreme muadil olabilecek ya da benzer içeriklere sahip eşdeğer özelliklerdeki ilaçların listesi aşağıdaki gibidir.

 • TRE %0.05 krem (30 G)
 • TRETIN 30 GR KREM

Acnelyse Krem İçeriği

Acnelyse krem formülünde bulunan etkin bileşenler aşağıdaki gibidir.

Etkin madde

1 g kremde;

Retinoik asit (tretinoin)

Yardımcı maddeler

Setil alkol Stearil alkol Metil hidroksibenzoat Propil hidroksibenzoat Bütil hidroksitoluen E321 Propilen glikol

1,15 mg (% 15 eksez doz)

45 mg 45 mg 1,5 mg 0,5 mg 1 mg 200 mg

Acnelyse Krem Fiyatı

Acnelyse krem 20 gramlık krem içeriye sahip tüp sonunda satışa son olmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 55.18 TL’dir.

Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır?

Acnelyse krem için hem pek çok sosyal medya hesabında hem de birbirinden farklı web sitesinde çok çeşitli kullanım bilgileri bulunmakta ama bunun bir ilaç olduğunu ve yalnızca uzman kontrolünde kullanılması gerektiğini belirtmek istiyorum. Herhangi bir kişinin kendisi için uygun olan tedavinin diğer insanlar için de uygun olmayacağını düşündüğüm için burada bu kremin kullanım detaylarından bahsetmeyeceğim. Eğer doktorunuz uygun görürse ve sizin için reçete ederse mutlaka nasıl kullanmanız gerektiği hakkında da detaylı bilgileri size iletecektir. Bunun dışındaki herhangi bir bilgiye itibar etmemenizi de tavsiye ederim.

Acnelyse Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: yüzümdeki iltihaplı ve aşırı büyük sivilceler üzerinde kullandığımda iki gün içerisinde cildimin pırıl pırıl hale getirdi.

Kullanıcı: Acnelyse krem sivilce denildiğinde benim için akla gelen tek ve en etkili ilaç. İlaç diyorum çünkü kesinlikle doktor kontrolü dışında kullanılması uygun değil.

Kullanıcı: Roacutane tedavisini yarım bıraktığım için ben de Acnelyse kreme doktor kontrolünde başladım. Sonuç olarak kesinlikle çok başarılı ve hızlı sonuç aldım.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.