Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkili Cilt Bakımı
 4. »
 5. Acnemix Jel Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Acnemix Jel Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
215 0
acnemix jel, acnemix jel fiyat, acnemix jel kullananlar, acnemix jel soyulma, acnemix jel ne işe yarar, acnemix jel yan etkileri, acnemix jel fiyatı 2020, acnemix jel satın al, acnemix jel ve differin, acnemix jel nedir, acnemix jel kullananlar, acnemix jel kullanımı, acnemix jel kullananlar yan etkileri, acnemix jel kullanma talimatı, acnemix jel kullandıktan sonra yıkanır mı, acnemix jel kullanımı nasıl, acnemix jel kullanım süresi, acnemix jel kullananlar yorum

Sivilce sorunu yaşayan herkesin yolu mutlaka bazı kremler ve ilaçlardan geçmiştir. Ben de sizler için daha önce kullanmış olduğum acnemix jel, acnemix jel fiyat, acnemix jel kullananlar, acnemix jel soyulma, acnemix jel ne işe yarar, acnemix jel yan etkileri, acnemix jel fiyatı 2020, acnemix jel satın al, acnemix jel ve differin, acnemix jel nedir, acnemix jel kullananlar, acnemix jel kullanımı, acnemix jel kullananlar yan etkileri, acnemix jel kullanma talimatı, acnemix jel kullandıktan sonra yıkanır mı, acnemix jel kullanımı nasıl, acnemix jel kullanım süresi, acnemix jel kullananlar yorum aramalarından da yola çıkarak bu makaleyi oluşturdum.

Acnemix Jel Nedir?

Acnemix jel krem genel olarak siyah noktaların, sivilcelerin, aknelerinin ve cilt kirlerinin giderilmesi için temizleyici olarak kullanılır. Bu jel krem bütün cilt tiplerinin kullanımı için makuldur. Siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olmak için gözenekleri derinden temizleyen ve tıkayan özel bir salisilik asit, glikolik asit ve ufak plastik olmayan peeling boncuklarının bir kombinasyonunu içerir. Bu krem sonrasında ciltteki fazla yağ giderilir, sivilceler, akneler temizlenir. Böylece cildiniz daha temizdir, dokunulduğunda daha yumuşak hissedebilirsiniz.

acnemix jel, acnemix jel fiyat, acnemix jel kullananlar, acnemix jel soyulma, acnemix jel ne işe yarar, acnemix jel yan etkileri, acnemix jel fiyatı 2020, acnemix jel satın al, acnemix jel ve differin, acnemix jel nedir, acnemix jel kullananlar, acnemix jel kullanımı, acnemix jel kullananlar yan etkileri, acnemix jel kullanma talimatı, acnemix jel kullandıktan sonra yıkanır mı, acnemix jel kullanımı nasıl, acnemix jel kullanım süresi, acnemix jel kullananlar yorum

Acnemix Jel Muadili / Benzeri

Benzaderm topikal jel, Benzamycin topikal jel ve Eritretin jel bu ürünün benzeri olan ürünlerdir.

Acnemix Jel Fiyat Nedir?

Acnemix jel kremin fiyatıi 53.86 TL’dir

Acnemix Jel Ne İşe Yarar?

 • Sivilce ve akne alevlenmelerini iyileştiren bu krem, gelecekte potansiyel olarak oluşacak olan akne alevlenmelerini de önler. Akne eğilimli ciltleri kontrol altında tutar ve cildi iyileştirir.
 • Acnemix jel krem akne döküntüleri, sivilceler ve siyah noktaları temizlemeye yardımcı olmak için kullanılır. Cildinizi aşırı kurutmadan derinlemesine temizler. Bu jel krem ciltteki koyu lekeleri kurutur, genel olarak çok kurumasını engellemek için su bazlı bir nemlendirici krem de kullanmanız gerekir.

Acnemix Jel Cilde Faydaları Nelerdir?

Bu jel krem genel olarak antibakteriyel etkiye sahiptir. Ayrıca, fazla yağların ve kirin ciltten basitçe temizlenmesini sağlayan hafif bir kurutma etkisi vardır. Akne tedavisinde bu jel topikal olarak yani cilt için kullanılır.

Bu jel krem, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş hedefler için de kullanmak mümkün.

Acnemix Jel Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

 • Oral olarak aldığınız ya da enjekte ettiğiniz diğer ilaçların topikal olarak uygulanan bu jel krem üzerinde bir etkisi olması muhtemel değildir. Ancak çoğu ilaç birbiriyle etkileşime girebilir. Her hekime reçeteli ve reçetesiz satılan ilaçlar, vitaminler ve bitkisel ürünler de dahil olmak suretiyle kullandığınız bütün ilaçlar ile ilgili bilgi verin.
 • Tretinoin (Altınac, Avita, Renova, Retin-A, Tretin-X) kullanırken bu jel kremi kullanmayın. Bu ilaçları beraber kullanmak ciddi cilt tahrişine yol açabilir.
 • Acnemix jel kremin gebelik kategorisi C’dir. Bu jel kremin doğmamış bir bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Hamileyseniz ya da bu ilacı kullanırken hamile kalmayı planlıyorsanız hekiminize söyleyin.
 • Acnemix jel kremin anne sütüne geçip geçmediği ya da emzirilen bir bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Bir bebeği emziriyorsanız hekiminize söyleyin. Lütfen tavsiye için hekiminizi ziyaret edin zira bu durumda özel dikkat gerektirir. Lütfen durumunuzu ve durumunuzu hekiminize açıklayın ve bir uzmandan tıbbi yardım alın.

Acnemix Jel Nasıl Kullanılmalıdır?

 • Acnemix jel kremi tam anlamıyla etikette ifade edildiği gibi ya da hekiminiz tarafından reçete edildiği biçimde kullanın. Daha çok ya da daha az miktarlarda ya da tavsiye edilenden daha uzun süre kullanmayın.
 • Acnemix jel kremin seyrek ama ciddi bir alerjik tepki ya da ciddi cilt tahrişine yol açabilir. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce, bir tepkiniz olup olmadığını görmek için bir “test dozu” uygulamayı seçebilirsiniz. Arka arkaya 3 gün boyunca her gün bir ya da iki ufak akne bölgesine oldukça az miktarda ilaç uygulayın. Reaksiyon yoksa, dördüncü günde belirtilen miktarın tamamını kullanmaya başlayın.
 • Acnemix jel ilacı uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Tedavi edilecek cildi temizleyin ve kurulayın. Bu jel kremi ince bir tabaka durumunda uygulayın ve hafifçe ovalayın. Doktorunuz size söylemediği sürece tedavi edilen cilt bölgesini örtmeyin, sarmayın ve bandajlamayın. Bu jel krem genelde günde bir ila üç kez uygulanır. Doktorunuzun talimatlarını izleyin.
 • Acnemix jel krem saçları ya da kumaşları beyazlatabilir. Bu ilacın saçlarınızla ya da kıyafetlerinizle temas etmesine izin vermeyin.
 • Belirtilerinizin düzelmesi birkaç hafta sürebilir. İlacı belirtilen biçimde kullanmaya devam edin ve belirtileriniz düzelmiyorsa hekiminize bildirin. Oda sıcaklığında ısı ve nemden uzak bir biçimde saklayın.

Acnemix Jel Kac Günde Etkisini Gösterir

Bu kremi tavsiye edildiği şekilde bir ay boyunca kullandığınızda sonuçları fark ederseniz. Eğer sizde daha önce acnemix jel kremi kullandıysanız mutlaka kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmında hem benimle hem de diğer okuyucularla paylaşmayı unutmayın.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.