Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkili Cilt Bakımı
 4. »
 5. Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
398 0
alicia plasenta kremi, alicia plasenta kremi kullananlar, alicia plasenta kremi nedir, alicia plasenta kremi ne işe yarar, alicia plasenta kremi

Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kremi trendyolda en çok satan cilt bakım kremleri arasında yer almakta. Özellikle cilt bakımında ürün içeriğinin önemini bilen kişiler tarafından sıkça tercih edilen ve çok satanlar sırasına yerleşen Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kremini biz de sizler için araştırdık. Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kremi nedir, ne işe yarar, fiyatı, yorumları, içeriği ve kullananların yorumlarını da bulabileceğiniz bu yazıyı sonuna kadar okumadan ürün hakkında karar vermemenizi tavsiye ederiz.

alicia plasenta kremi, alicia plasenta kremi kullananlar, alicia plasenta kremi nedir, alicia plasenta kremi ne işe yarar, alicia plasenta kremi, alicia krem, alicia krem yorumları, alicia krem trendyol, alicia krem yorum, alicia krem kadınlar kulübü, alicia krem kullanıcı yorumları, alicia krem ekşi, alicia krem şikayet, alicia krem ne işe yarar, alicia krem küba,

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Nedir?

Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kremi, yüksek oranda su ve mineral barındırdığı için yıpranmış ciltlerde oldukça etkilidir. İnsan ve hayvan plasentasına eş değer yapıya sahip olan bitkisel plasenta %100 bitkisel hücre yenileyici özlerden oluşmaktadır.

alicia plasenta kremi, alicia plasenta kremi kullananlar, alicia plasenta kremi nedir, alicia plasenta kremi ne işe yarar, alicia plasenta kremi

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Ne İşe Yarar?

 • İçeriğindeki aloe vera özleri sayesinde düzenli kullanımda yüzdeki çizgilenmeleri azaltır,
 • Ciltteki kırışıklıkların görünümünü hafifletir,
 • Hat bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur.
 • Plasentası aminoasitler, mineral ve enzimler açısından oldukça zengindir.
 • Plasenta uygulaması, yaşlılığı geciktirici hücre terapisi olarak da tercih ediliyor.
 • Yüksek oranda su ve mineral barındırdığı için yıpranmış ciltlerde oldukça etkilidir.
 • Cilt tonunu dengeler ve leke gidermede yardımcıdır.
 • Çizgi, kırışıklık ve yüzdeki hat bozukluklarında düzenli kullanımda etkilidir.
 • Cildin nem dengesini düzenler.
 • Kollajen sentezi üzerinde canlandırıcı etki sağlar.
 • Hücrelerin gençleşmesine yardımcı olur.
 • Tüm cilt tipleri için uygundur.

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Nasıl Kullanılır?

Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kremi hücre yenilenmesi süreci gece daha yoğun olduğundan yatmadan önce cildin temizlenmesinin ardından kullanılması uygundur.

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Fiyatı

Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kreminin fiyatı 325 TL’dir.

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi İçeriği

Alicia plasenta ve aloe vera özlü gece kreminin içeriği; Plasentası aminoasitler, mineral ve enzimler açısından oldukça zengindir. Özütünde A, C, E ve B12 vitamini bulundurur. Cildin 3 tabakasına nüfus eder (epidermis, dermis, hipodermis).

Alicia Plasenta Ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: geçen yıl kübadan 6 kutu almıştım. anneme kardeşime derken bana hiç kalmadı. burada satışının başlaması iyi olmuş.

Kullanıcı Yorumu: Bir uzman dermatolog tavsiyesi ile kullanmaya başladım ve Alicia tüm kremlerinden çok memnunum. Cildim hiç olmadığı kadar sağlıklı ve pürüzsüz görünüyor.

Kullanıcı Yorumu: Alicia kremlerinin ne kadar etkili olduğunu duymuştum ancak deneme fırsatım hiç olmamıştı. Türkiye’de satışta olduğunu görmek şahane! Aloe vera ve plasentalı kremi kısa sürede favorim oldu; cildimdeki leke ve izler gözle görülür şekilde azaldı. Egzamadan kaynaklı kuruluklarım tamamen bitti.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.