Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Altın İğne Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Altın İğne Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
206 0

Altın iğne işlemi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz hemen her şeyi tüm detaylarıyla bulabileceğiniz bu yazımızı okumadan önce kesinlikle altın iğne işlemi cildinize uygulatmayın. Altın iğne hakkında yapılan altın iğne, altın iğne nedir, altın iğne fiyat, altın iğne ekşi, altın iğne cihazı, altın iğne sonrası, altın iğne ankara, altın iğne yaptıranlar, altın iğne etkisini nezaman gösterir, altın iğne bursa, altın iğne yorumlar, altın iğne radyofrekans yorumlar, altın iğne tedavisi yorum, altın iğne ile ilgili yorumlar, altın iğne kullananlar arama terimlerinden de yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda altın iğne nedir, altın iğne nasıl yapılır, altın iğne güncel fiyatı, altın iğne kullananlar gibi pek çok farklı kategoride araştırma yaptık ve umuyoruz ki bu araştırma çok işinize yarar lütfen kendi deneyimlerinizi de bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

Altın İğne Nedir?

Altın iğne tedavisi uzmanlar tarafından yapılması gereken bir tedavi yöntemidir. Cildin alt katmanlarına yüksek dalga frekanslı enerjinin gönderilmesi ile cilt altında kontrollü hasar oluşturulması sağlanır ve vücudun doğal bir şekilde kolajen üreterek iyileşme sürecinin başlatılmasını sağlar.

Altın İğne Nasıl Yapılır?

Altın iğne işlemi başlamadan önce mutlaka cilt dokuzu tamamen temizlenmiş ve arındırılmış olmalıdır bunun arkasından mutlaka anestezik etkiye sahip bir krem cilt dokusuna uygulanarak masaj yapılarak cilde yedirilir. Bu sayede altın iğne işlemi yapılırken ciltteki aşırı ağrı engellenir. Altın iğne uygulamasının yapıldığı uç kısım çok sayıda mikro altın iğnecik barındırır ve cihaz cildinizde tarama yaparken altın iğneler istenilen bölgeye ve istenilen derinlikte deri altına giriş yaparak bu bölgede planlı hasar ve zarara sebep olur bu sayede de cilt altındaki kolej un ve elastikiyet üretimi tetiklenir ve dışarıdan alınan kolajen miktarına nazaran içeriden üretilen kolajen ve etkisi çok daha hızlı ve etkili bir biçimde sonuç verir.

Altın İğne Güncel Fiyatı

Altın iğne işlemi her kişide farklı bölgelere, farklı sebeplerden ve farklı şekillerde yapılacağı için net bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Uzman incelemesinin ardından belirlenecek olan işlem türü ve adımlarından sonra fiyat belirlendiği için burada net bir şekilde fiyat belirtemiyoruz. Ama yinede hekiminize danışarak ortalama olarak size yapılacak işlemin maliyetini öğrenebilirsiniz.

Altın İğne Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Cildimde aşırı sivilcelenmeden ve doğru müdahale yapılamamasından dolayı çok sayıda sıkar bulunmaktaydı. Her ne yaptıysam hiçbir şekilde çözüm olmadı bugüne kadar denediğim krem, serum, maske ve cilde yapılan diğer hiçbir müdahale işe yaramadı. Özel bir klinikte altın iğne işleminden bahsedildi ve denemedigim hiçbir şey kalmasın diye bunuda denemek istedim ve cildimdeki skar görüntüsü daha ilk işlemden itibaren %70 oranında azaldı. Her ne kadar pahalı bir işlem olsa da eğer sizde benim gibi sosyal hayattan kendinizi soyutladıysanız ve özgüveninizi büyük ölçüde kaybettiyseniz bu yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Altın iğne benim kendimle barışmamı sağladı.

Kullanıcı:  altın iğne işlemini yaptırmak istiyorum. Özellikle göz çevremde ve yanak bölgem de ciddi derecede kusurlar bulunmakta. Sordugum tüm klinikler birbirinden çok farklı fiyatlara sahip bu yüzden de emin olamıyorum eğer aranızda altın iğne işlemi yaptıran varsa özellikle İstanbul bölgesinde hangi kliniğe gittiğini yazabilir mi lütfen?

Kullanıcı: altın iğne işlemi sivilce sorunu yaşayan ve bir türlü sevince sorununu aşamayan kişiler için kesinlikle işe yarıyor. Ben bugüne kadar pek çok güzellik salonu ve klinik gezdim ama hiçbir şekilde bana altın iğneden bahseden olmadı. İstanbul’un en popüler kliniklerinden bir tanesinde altın iğne tedavisini önerdi bana doktorum ve ben de tedaviye başladım şunu söyleyebilirim ki Altın iğne cildindeki ciddi hasarlarla baş edemeyen tüm kadınlar için mucizevi bir işlem.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.