Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Saç Bakımı - Renkleri ve Modelleri
 4. »
 5. Annox Saç Bakım Seti Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Annox Saç Bakım Seti Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
188 0
annox saç, annox saç bakım seti, annox saç bakım seti kullananlar, annox saç bakım seti yorum, annox saç bakım seti yorumları, annox saç serumu, annox şampuan, annox şampuan ekşi, annox şampuan fiyat, annox şampuan kullananlar, annox şampuan şikayet, annox şampuan yorum, annox şampuan yorumları, annox serum, annox şikayet, annox şikayetvar

annox saç, annox saç bakım seti, annox saç bakım seti kullananlar, annox saç bakım seti yorum, annox saç bakım seti yorumları, annox saç serumu, annox şampuan, annox şampuan ekşi, annox şampuan fiyat, annox şampuan kullananlar, annox şampuan şikayet, annox şampuan yorum, annox şampuan yorumları, annox serum, annox şikayet, annox şikayetvar, annox şampuan yorumları, annox şampuan kullananlar, annox serum kullananlar, annox saç serumu yorumları

Annox Saç Bakım Seti Nedir?

Annox saç bakım seti, ileri derecede saç dökülme problemi ve saç derisinde kepek problemi olan kişilerin kullanımı için oldukça önemli bir bakım setidir. Set içerisinde bir adet kolajen şampuanı bir adette kolajen saç bakım serumu bulunmaktadır.

annox saç, annox saç bakım seti, annox saç bakım seti kullananlar, annox saç bakım seti yorum, annox saç bakım seti yorumları, annox saç serumu, annox şampuan, annox şampuan ekşi, annox şampuan fiyat, annox şampuan kullananlar, annox şampuan şikayet, annox şampuan yorum, annox şampuan yorumları, annox serum, annox şikayet, annox şikayetvar

Annox Saç Bakım Seti Ne İşe Yarar?

 • Saç köklerini besler
 • Saçta kepek oluşmasını engeller
 • Hızlı uzamaya yardımcı olur
 • Saçların yıpranmasını önler
 • Saç tellerini onarır ve sağlamlaştırır
 • Saçların gürleşmesini sağlar

Annox Saç Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

Annox kolajen serumu; saçlarınızı yıkamadan en az 30 dakika önce saç bakım serumunu avucunuza beş-altı pompa alarak saç köklerinizden saç uçlarınıza doğru masaj yaparak uygulayın. Arasında saçlarınızın devam serisindeki şampuan ile yıkayınız.

Anoox kolajen şampuan; saçlarınıza annox saç serumu ile ne yaptıktan 30 dakika sonra islak saçlarınıza uygulayın mi saçlarınızda en az 3-4 dakika kadar köpürdükten sonra bekletiniz. Sonrasında durulama işlemini yapabilir ve ihtiyaca göre ikinci defa aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Annox Saç Bakım Seti Fiyatı

Annox saç bakım setinin fiyatı 119 TL’dir.

Annox Saç Bakım Seti Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Şampuan ve serum alırken tereddütlerim vardı fakat kullandıkça çok iyi bir ürün olduğunu anladım size teşekkür ederim

Kullanıcı Yorumu: 2 hafta kullanmama rağmen etkisini fazlasıyla göstermeye başladı. Saç bakım seti özellikle dökülmeyi %90 oranında azalttı. ayrıca kepek sorunundan da kurtuldum sanki. sizlere çok teşekkür ediyorum.

Kullanıcı Yorumu: İlk başta inanarak almamıştım açıkçası ama kullandıkça ürünün gerçekten işe yaradığını gördüm. Devam etmeyi düşünüyorm.

Kullanıcı Yorumu: Birçok saç bakım ürünü kullanmama rağmen ilk kez bu kadar hızlı sonuç aldığım bir ürünle rastladım. Saç dökülmelerimi azalttığı için Annox ailesine teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumu: Daha önce sadece annox şampuan almıştım onun etkisini gördüm. İkinci siapirşimde saç bakım serumu ile birlikte set olarak aldım bu ürünü ve ikisini aynı adan düzenli olarak kullandığımda sonuç muhteşem. emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumu: inanılmaz etiki bir şampuan ve saç serumu. bu kadar kısa sürede saç dökülmesini engelleyeceğini ve saçlarımı bu kadar canlandıracağını tahmin etmiyordum. İnanamadım.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.