Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Saç Bakımı - Renkleri ve Modelleri
  4. »
  5. Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Serumu Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Serumu Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
216 0

arifoğlu kaş kirpik bakım yağı, arifoğlu kaş kirpik serumu, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı yorum, arifoğlu kaş ve kirpik serumu, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı gratis, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı kullanımı, arifoğlu kaş serumu, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı içindekiler, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı ekşi, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı watsons, arifoğlu kaş yağı, arifoğlu kaş yağı yorum, arifoğlu kaş kirpik yağı içindekiler, arifoğlu kaş kirpik yağı kullanımı, arifoğlu kaş kirpik yağı içerik arifoğlu kaş kirpik yağı trendyol, arifoğlu kaş kirpik yağı içeriği, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı kadınlar kulübü, arifoğlu kaş kirpik bakım yağı ekşi arama terimlerinden de yola çıkarak sizler için arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı serumunu araştırdık. Henüz arifoğlu kaş ve kirpik bakım serumunu satın almadıysanız ve ürün hakkındaki deneyim sahibi kişilerin yorumlarını merak ediyorsanız bu yazımızda sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

 

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Serumu Nedir

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı adından da anlaşılacağı üzere içerisinde bulunan yağlar sayesinde kaş ve kirpiklere bakım yaparak daha çok uzamasını, daha hacimli ve sık olmasını ayrıcada daha sağlıklı köklere sahip olmasını sağlayarak kaş ve kirpiklere bakım yapar. Düzenli kullanıldığında kaş ve kirpik köklerini besleyerek yeni kaş ve kirpik oluşumunu destekler bu sayede takma kirpik etkisi varmış gibi görünerek kendi kirpiklerinizi güçlendirmenizi sağlar.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Serumu İçeriği

Arifoğlu markasının ürettiği içerisinde doğal yağların bulunduğu kaş ve kirpik bakım serumunun orijinal içeriği aşağıdaki gibidir.

Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Seed Oil. (Argan yağı, Tatlı badem yağı, Hint yağı, Buğday yağı, Susam yağı, Keten tohumu yağı, Jojoba yağı, Kayısı çekirdeği yağı .

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Serumu Fiyatı

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı 39,90 TL’den satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra farklı e ticaret sitelerinde çeşitli promosyonlar yapılmakta ve dönemsel indirimlere girmektedir. İndirimli dönemlerde stok yaparak çok uzun süreler oldukça etkili bir ürünü çok daha uygun fiyata kullanmış olabilirsiniz.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Serumu Kullananlar

Kullanıcı: Arifoğlu kaş ve kirpik yağını kullandım son 12 gündür beni gören herkes kirpiklerindeki farkı direkt olarak anlıyor. Kimi zaman rimel kullanmıyorum ama yine de kirpiklerim o kadar güçlü ve güzel uzadılar ki rimelle yatarım ben sizi hiç fark etmiyor kendi doğal bakışlarımı bu sayede daha çok seviyorum.

Kullanıcı:  İçerisindeki doğal yağların tamamını aynı ölçülerde evimizde biz de yapabiliriz ama asla bu kadar ekonomik olmaz. Bu yüzden indirime girer girmez oldukça fazla miktar stok yapıyorum ve hem çocuklarım hem de ben çok severek kullanıyoruz.

Kullanıcı:  verdiğiniz paranın son kurusuna kadar değen bir ürün olduğunu söylemek zorundayım arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağının. Daha önce kirpiklerim hiç bu kadar hızlı uzamadı ve hiç bu kadar gür ve güzel görünmediler.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.