Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Asperox Sarı Güç Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Asperox Sarı Güç Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
220 0
Asperox sarı güç, asperox sarı güç fiyat, asperox sarı güç bim, asperox sarı güç kullananlar, asperox sarı güç yorum

Asperox sarı güç, asperox sarı güç fiyat, asperox sarı güç bim, asperox sarı güç kullananlar, asperox sarı güç yorum, asperox sarı güç şok, asperox sarı güç yorumlar, asperox sarı güç ne ise yarar, asperox sarı güç araba, asperox sarı güç şikayet arama terimlerinden yola çıkarak sizler için bu makaleyi oluşturdum.

Asperox Sarı Güç Nedir?

Asperox sarı güç, kullananların oldukça memnun olduğu ve çok kısa sürede yağları yok ettiğini söyledikleri yağ sökücü özelliği olan bir temizlik ürünüdür.

Asperox sarı güç, asperox sarı güç fiyat, asperox sarı güç bim, asperox sarı güç kullananlar, asperox sarı güç yorum

Asperox Sarı Güç Ne İşe Yarar?

Beş saniyeden çok daha hızlı bir şekilde temizlik yapmanızı sağlayan zorla kellere karşı bugüne kadar çıkarılmış en kuvvetli içeriğe sahip temizleyicidir.

Asperox Sarı Güç İçeriği Nedir?

Asperox Sarı Güç, solvent, paraben, kostik, ağartıcı içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Asperox sarı güç formülü, doğal ve mineral gres yağları, tozlar ve çıkarılması özellikle zor olan yağ lekeleri için yüzey aktif karışımına dayanmaktadır. Etkili gücünün yanı sıra özel olarak tasarlanmış limon kokusu ile mükemmel temizliği ve ferahlığı evinizde hissedin.

Asperox Sarı Güç Fiyatı Nedir?

Asperox sarı güç fiyatı 16 TL’dir.

Asperox Sarı Güç Nasıl Kullanılır

Asperox sarı güç’ü kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonra nemli bir sünger veya bez ile silin. Gömlek, yaka ve kol kirlerinde ürünü direkt kirli bölgeye püskürtünüz. Daha sonra makinede yıkama yapınız.

Fırınlar için:

Asperox Sarı Güç’ü kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonra nemli bir sünger veya bez ile silin. İsterseniz, fırının içindeki beklemiş yağ lekeleri için, uygulamayı fırını 50-60 0C ısıtarak yapabilirsiniz. Fırını ısıttıktan sonra kapatın. Asperox Sarı Güç’ü püskürtün ve 5 saniye bekledikten sonra nemli bir sünger veya bez ile silin.

Davlumbaz filtreleri için:

Davlumbaz filtrenizi temizleyeceğiniz kaba ılık su ekleyin. Eklediğiniz suyun %10’u kadar Asperox Sarı Güç Ultra Yağ Çözücüyü ilave edin, beklettikten sonra iyice durulayın veya Asperox Sarı Güç’ü filtrenin üzerine sıkıp bekleyin, sonra nemli bir sünger veya bezle silin.

Asperox Sarı Güç Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: İnanmamıştım anlatanlara temizliğini hakikatten 10 numara 5 yıldız düşünmeden alın derim muhteşem ayrı ayrı bir sürü kullanım alanı var ve gerçekten temizliyor

Kullanıcı Yorumu: Ürünü sipariş etmeden önce yorumları okudum. Biraz şüphe ile sipariş ettim. Yağlı bir yüzeyde 10 saniye bekletip sildim. Daha önce hiçbir üründen almadığım performans… Gerçekten çok etkili. Kurumuş yağları söktü. Tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Ürün süper güç falan değil Ocakta ve tavada kullandım diğer ürünlerden farkı yok

Kullanıcı Yorumu: Ürünü ocakta kullandım hiç bir etkisi yok maalesef yani ıslak mendil bile bu üründen çok çok iyi temizledi benim için hayal kırıklığı

Kullanıcı Yorumu: Asperox sarı güç, asperox sarı güç fiyat, asperox sarı güç bim, asperox sarı güç kullananlar, asperox sarı güç yorum, asperox sarı güç şok, asperox sarı güç yorumlar, asperox sarı güç ne ise yarar, asperox sarı güç araba, asperox sarı güç şikayet içerikli bütün kullanıcı yorumlarını okudum. Sonuç olarak almaya karar verdin mi evdeki yarattığı mükemmel etki ancak kullananlar anlar.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.