Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Uncategorized
 4. »
 5. At Kılı Selülit Fırçaları Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

At Kılı Selülit Fırçaları Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
132 1
at kılı selülit fırçası ne işe yarar, at kılı fırçası selülit, at kılı fırçası selülit için, at kılı fırçası selülite iyi gelir mi, at kılı fırçası selülite iyi gelir mi kadınlar kulübü, at kılı fırça selülit kullananlar, doğal at kılı fırçası selülit, queen at kılı fırçası 100 doğal selülit fırçası queen 001, at kılı fırçası ve selülit kremi nasıl kullanılır, selülit giderici at kılı fırçası

Selülit problemi hususunda oldukça etkili olan ve dünya yıldızları tarafından da kullanılan at kılı fırçası hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu yazıda! at kılı selülit fırçası ne işe yarar, at kılı fırçası selülit, at kılı fırçası selülit için, at kılı fırçası selülite iyi gelir mi, at kılı fırçası selülite iyi gelir mi kadınlar kulübü, at kılı fırça selülit kullananlar, doğal at kılı fırçası selülit, queen at kılı fırçası 100 doğal selülit fırçası queen 001, at kılı fırçası ve selülit kremi nasıl kullanılır, selülit giderici at kılı fırçası

At Kılı Selülit Fırçası Nedir?

At Kılı Fırçası, ile yapılan kuru vücut fırçalama, deri altındaki kan dolaşımını hızlandırırken, kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacaklar için de çok daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamakla birlikte, selülit sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

at kılı selülit fırçası ne işe yarar, at kılı fırçası selülit, at kılı fırçası selülit için, at kılı fırçası selülite iyi gelir mi, at kılı fırçası selülite iyi gelir mi kadınlar kulübü, at kılı fırça selülit kullananlar, doğal at kılı fırçası selülit, queen at kılı fırçası 100 doğal selülit fırçası queen 001, at kılı fırçası ve selülit kremi nasıl kullanılır, selülit giderici at kılı fırçası

At Kılı Selülit Fırçası Ne İşe Yarıyor?

At kılı fırçası, düzenli kullanımda gözle görülür bir şekilde selülitlerinizden kurtulmanıza fayda sağlar.

At Kılı Selülit Fırçası Fiyatı Nedir?

At Kılı Fırçası fiyatı 85 TL’dir.

At Kılı Selülit Fırçası Nasıl Kullanılmalıdır?

 • Fırçayı derinize bastırma hızınızı ve sertliğinizi cilt tipinize göre ayarlamayı ve kuru cildinize uygulamayı unutmayınız. İşlem görmüş, yanığa maruz kalmış ve yaralı cilde kesinlikle uygulanmamalıdır.
 • Sabah akşam 5 ile 10 dakika olacak şekilde, aşağıdan yukarıya, kalp yönüne doğru fırçalamanız gerekmektedir.
 • Fırçalamanız bittiğinde, dilerseniz, nemlendirici ile masaj yapabilirisiniz.
 • At Kılı Fırçası, atın yelesindeki kıllardan özenle seçilip üretilmektedir.
 • Bu işlem yapılırken, kesinlikle ata bir zarar verilmemektedir.
 • Nasıl Sterilize Edebiliriz? Fırçanızı lütfen su ile temas ettirmekten kaçınınız. Kullandıktan sonra nemli bir bezle temizleyip kurumaya bırakabilirsiniz.

At Kılı Selülit Fırçası Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Bacaktaki rahatlama hissi cok güzel oluyor tatlı birde not gönderiyorlar kesesiyle beraber. kılları yumuşak diğer markalara göre marlenin daha doğal olduğunu duydum o yüzden tercih ettim memnunum.

Kullanıcı Yorumu: kendi kesesinde gönderilmesi çok güzel, çok iyi hissettiriyor. 1 sefer alınacak bir urun için fiyatı makul. henüz 3 kez kullandım ancak kullandıktan sonra hissedilen rahatlama için kesinlikle tavsiye edilir.

Kullanıcı Yorumu: İndirimde oldukça iyi bir fiyata aldım. İlk kullanımda bile batık konusunda fark yarattı. Selülite etkisi için biraz gözlemledikten sonra yazacağım. Kıllar ne sert ne yumuşak. Deriye asla zarar vermiyor. Ele oturması da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kullanıcı Yorumu: yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve cildim daha da yumuşacık oldu. Spor yapmadan önce bu fırçayı kullanıyorum ve sporla birlikte gerçekten selülitlerimde azalma oldu.

Kullanıcı Yorumu: Uzun zamandır almak istediğim bir üründü, indirime girmesini bekledim fakat fiyatını tamamen hakediyor. Çok kaliteli bir ürün, kılları sık ve dökülme yapmıyor. Oldukça yumuşak dokulu, tende bastırsanız bile çizme veya acıtma gibi bir durum olmuyor ve yumuşak bir his bırakıyor.

Kullanıcı Yorumu: Kullandığım ilk günde bile yumuşacık yaptı bacaklarımı. Aşağıdan yukarıya çok bastırmadan uyguladım batıklarımın hepsini çıkardı. Selülite de iyi geleceğini düşünüyorum. Fırçaladıktan sonra üzerine selülit jeli de uyguluyorum. Yumuşacık kıllara sahip bir fırça.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. rüya - -

  kesinlikle düzenli uygulandığında gerçek at kılı firçası çok işe yarıyor

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.