Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. BEEO Propolis Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

BEEO Propolis Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
137 0
beeo propolis damla, beeo propolis damla fiyat, beeo propolis damla 20 ml, beeo propolis damla 30, beeo propolis damla faydaları, beeo propolis damla nasıl kullanılır, beeo propolis damla ne işe yarar, beeo propolis damla en ucuz, beeo propolis damla akakçe, beeo propolis damla içeriği

Beeo propolis damla nedir nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir merak ediyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız. beeo propolis damla, beeo propolis damla fiyat, beeo propolis damla 20 ml, beeo propolis damla 30, beeo propolis damla faydaları, beeo propolis damla nasıl kullanılır, beeo propolis damla ne işe yarar, beeo propolis damla en ucuz, beeo propolis damla akakçe, beeo propolis damla içeriği

BEEO Propolis Damla Nedir?

Beeo propolis damla, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Kelime anlamı olarak, pro (ön) + polis (koruyan) kelimelerinden oluşan saf propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir.

beeo propolis damla, beeo propolis damla fiyat, beeo propolis damla 20 ml, beeo propolis damla 30, beeo propolis damla faydaları, beeo propolis damla nasıl kullanılır, beeo propolis damla ne işe yarar, beeo propolis damla en ucuz, beeo propolis damla akakçe, beeo propolis damla içeriği

BEEO Propolis Damla Ne İşe Yarar?

Bee’o propolis damla faydaları,

 • Yaraların iyileşme sürecini hızlandırır. Oldukça zengin bir içeriği olan propolis, hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırarak yaraların iyileşmesini kolaylaştırır.
 • Kansere karşı etkilidir. Düzenli propolis kullanımı, uzun vadeli bir süreçte olası kanser tehlikesini en aza indirger. Zira, C vitamini açısından zengin bir kaynak olan bu madde, kanser hücrelerinin oluşmasına engel olur.
 • Cilt sağlığına iyi gelir. Güçlü bir antioksidan olmasından dolayı, cilt sağlığı üzerinde oldukça iyi etkileri vardır. Cildin yenilenmesini ve diri olmasını sağlar.
 • Mikrop ve bakterilere karşı koruma kalkanı oluşturur. Arı kovanını mikroplardan arındırdığı gibi, insan vücudunda da mikrop ve bakteri oluşumuna engel olur, hastalıklara yakalanma tehlikesinin düşürür.
 • Uçuk ve ağız yaralarını iyileştirir. Ağız kenarında oluşan yaralar başta olmak üzere, çeşitli bölgelerde oluşan uçukların tedavisinde kullanılır.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Güçlü içeriği ile bağışıklık sisteminin düzenli ve sağlıklı olmasını sağlar.

BEEO Propolis Damla İçeriği Nedir?

Bee’o propolis damla içeriğindeki,

Etken Madde: Saf Anadolu Propolis %15

Yardımcı Maddeler: Su ve Glikol

BEEO Propolis Damla Fiyatı Nedir?

Bee’o propolis damlanın satış fiyatı, 48.68 TL’dir.

BEEO Propolis Damla Nasıl Kullanılır?

BEE’O Propolis Damlayı; 4-10 yaş çocuklar için günde 10 – 40 damla arası, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için ise günde 20 – 80 damla arası doğrudan ya da ılık veya soğuk (bal, pekmez, yoğurt) gibi katı gıdaların içerisine ilave ederek tüketilmesi tavsiye edilir.

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damlayı; 4-10 yaş çocuklar için günde 10 – 40 damla arası, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için ise günde 20 – 80 damla arası doğrudan ya da ılık veya soğuk (su, süt, meyve suyu) gibi sıvı gıdaların içerisine ilave ederek tüketilmesi tavsiye edilir.

Propolisi ilk defa kullanıyorsanız, propolise alerjiniz olup olmadığını anlamak için 1 damla ile başlayıp damla sayısını yavaş yavaş arttırabilirsiniz.

BEEO Propolis Damla Kullananların Yorumları

Beeo propolis damlayı tanıyorsanız kendi kullanım şeklinizi ve deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.