Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Belogent Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Belogent Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
524 2

Belogent Krem Nedir?

Belogent krem inflamatuar dermatit, sedef v eegzaman gibi cilt hastalıklarının tedavisi için kullanılan ve aktif bileşenleri arasında betametazon ike gentamisin bulunan bir ilaçtır. Belogent krem, belogent krem nedir, belogent krem fiyat, belogent krem ekşi, belogent krem yüze sürülürmü, belogent krem nasıl kullanılır, belogent krem muadili, belogent krem prospektüs, belogent krem yan etkileri, belogent krem 30 mg, belogent krem nedir ne için kullanılır, belogent krem ne kadar, belogent krem nerelerde kullanılır, belogent krem ne işe yarıyor, belogent krem nereye sürülür gibi aklınıza takılan sorular varsa bu yazımızda bunların cevaplarını da bulabilirsiniz. Belogent krem hakkında sizin de kendi tecrübeleriniz varsa mutlaka bizimle ve diğer okullarımızla paylaşmanızı rica ederiz.

Belogent Krem Ne İşe Yarar?

  • Belogent krem egzama tedavisinde kullanılır.
  • Belogent krem sedef hastalığı tedavisinde kullanılmaktadır.
  • Dermatit davis’in de de aktif olarak Belogent krem kullanılmaktadır.
  • Belogent krem ayrıca kızarıklık, kaşıntı ve deride döküntü gibi sorunlar içinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Belogent Krem Muadili

Belogent krem muadili olan ya da içerikleri benzeyen diğer ilaçların listesi ise aşağıdaki gibidir.

Belogent Krem Fiyat

30 gramlık tüp ambalajda satışa sunulan Belogent kremin tavsiye edilen satış fiyatı 19.33 TL’dir.

Belogent Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: egzama için neredeyse önüme gelen her egzama kremini kullanıyorum. Bu kremi de yine doktorun tavsiyesiyle kullanmaya başladım ve gerçekten de egzama için bana göre en etkili kremlerden birisi de Belogent kremdir.

Kullanıcı: Belogent krem kortizon ve antibiyotik içerikli olması dolayısı ile kolay kolay kimseye tavsiye edilmemesi gereken ya da en azından doktor değilsiniz kimseye tavsiye etmemeniz gereken bir kremdır. Mutlaka çok etkilidir ama yalnızca doktorun teşhis koyduğu bir hastalık neticesinde kullanılmalıdır.

Kullanıcı: Belogent krem cildimde sürekli kaşıntı ve kızarıklık sorunu ile gittiğim zaman doktorum tarafından tavsiye edilmişti. Gerçekten de kızarıklığı ilk kullanımdan itibaren kaşıntıyı ise neredeyse üçüncü kullanımdan sonra tamamen kesti. Elimden geldiğince sık kullanmamaya çalışıyorum çünkü içerisinde kortizon bulunması açıkçası beni biraz tedirgin ediyor.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.