Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Bestlak Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Bestlak Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
178 0
bestlak damla, bestlak, bestlak damla nedir, bestlak damla fiyat, bestlak damla nasıl kullanılır, bestlak damla kullananlar, bestlak damla ekşi, bestlak damla eczane fiyatı, bestlak kullananlar, bestlak damla yan etkileri

bestlak damla, bestlak, bestlak damla nedir, bestlak damla fiyat, bestlak damla nasıl kullanılır, bestlak damla kullananlar, bestlak damla ekşi, bestlak damla eczane fiyatı, bestlak kullananlar, bestlak damla yan etkileri şeklinde yapılan aramalara istinaden sizler için ve kendim için yaptığım araştırmayı kaleme aldım.

Bestlak Damla Nedir?

Bestlak damla, içeriğinde bitkisel ekstreler ve C vitamini içeren takviye edici bir gıdadır diyebiliriz. Dünya Sağlık Örgütü tarafından ilk 6 ay hatta 12 aya kadar yalnızca anne sütü ile beslenme önerilmektedir. Ek gıdalar ile birlikte anne sütünün 2 yıl sonuna kadar kesilmemesi önerilmektedir. Anne sütünün yetmediği bazı özel durumlarda ise doktor kontrolü ile birlikte bu tarz takviye edici ürünler kullanılmaktadır.

bestlak damla, bestlak, bestlak damla nedir, bestlak damla fiyat, bestlak damla nasıl kullanılır, bestlak damla kullananlar, bestlak damla ekşi, bestlak damla eczane fiyatı, bestlak kullananlar, bestlak damla yan etkileri

Bestlak Damla Ne İşe Yarar?

Bestlak damla galaktojenik bitkiler yardımıyla hipofiz bezine uyarıda bulunarak prolaktin ve oksitosin hormonlarının artmasında destekleyicidir. Böylece anne sütü oluşumunda ve kanallara ilerlemesinde yardımcı bir üründür.

Bestlak damla süt arttırıcı özelliğe sahip bir damla olup bir çok online alışveriş sitesinden sipariş verilebilir bir damladır. Bestlak süt arttırıcı damlayı genellikle kullanmaya başladıktan 2 veya 3 gün sonra etkisini göstermektedir. Bestlak damla, kutu üzerinde yazdığı üzere Bitkisel Ekstreler ve C vitamini içeren takviye edici gıda olarak geçiyor.

Bestlak Damla İçeriği Nedir?

Bestlak damla içeriğinde, 

 • Rooibosekstresi,
 • Rezene ekstresi,
 • Mine çiçeği ekstresi,
 • Hayıt meyvesi ekstresi,
 • Keçi sedef otu ekstresi,
 • Arpa meyvesi ekstresi,
 • Çemen tohumu ekstresi
 • Melisa ekstresi

Bestlak Damla Fiyatı Nedir?

Bestlak damla fiyatı 54.90 TL’dir.

Bestlak Damla Nasıl Kullanılmalıdır?

Bestlak damlanızı günde 3 veya 4 defa, 1su bardağı suyun içine 20 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Bestlak damla şişesini hafif yana eğerek damlatabilir veya bir çay kaşığıyla ölçerek kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı, günde 3 defa 20 şer damla şeklindedir.

Bestlak Damla Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: bir şişe yaklaşık bir hafta/on gün gidiyor. tatsız, içimi sorunsuz ve işe yaradığını düşünüyorum. bebeğim 50 günlük, daha önce gün içinde açlıktan ağladığı olurdu, bir şişe kullandım, emip uykuya dalıyor. 4 yıldızın sebebi şişenin damla ayarının saçma sapan olması. o kadar hızlı akıyor ki saymak neredeyse imkansız. Sütünü arttırmak isteyen anneler bence denesin, kime neyin süt yapacağı pek belli olmuyor, kaybedecek bir şeyiniz yok.

Kullanıcı Yorumu: ilk aylarda 3 öğün kullanıyordum ama şimdi sütümün azaldığını ne zaman hissetsem bunu aldıktan 2 saat sonra sütün arttığı bebeğin memnuniyetinden baya belli oluyor. şahsen bizzat ben kendim böyle bir şey arıyorsanız bu urunu denemenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Kullandıktan 2 gün sonra sütüm arttı ve bu durum beni çok mutlu ediyor harika ürün 5 yıldızı fazlasıyla hak ediyor

Kullanıcı Yorumu: Benim bebeğim 2 aylık hiç emmedi sağıp veriyorum Doğumdan beri bu ürünü kullanıyorum kullandığım elektronik pompadan mı yoksa bestlaktan mı çözemedim ama ilk haftalarda günde 180 cc çıkarken sütüm şimdi günlük 450 cc yi gördüğüm oluyor

Kullanıcı Yorumu: Düzenli kullanımda işe yarıyor ancak damla sayısıyla kullanılacak ürünün şişeyi çevirdiğiniz anda nerdeyse tamamının son hızla akması çok mantıksız.

Kullanıcı Yorumu: Fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün kim üretmişse Allah razı olsun ondan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz gerçekten sütünüzü arttırıyor daha bitmeden azalınca hemen sipariş veriyorum bir ayda tam 3 kutu gidiyor ben sabah ve akşam kullanıyorum yetiyor bol su için sütsüz anne kalmasın sağlıklı ve bol sütlü günleriniz olsun güzel anneler

Kullanıcı Yorumu: 5.şişeyi alıyorum. Günde 2 litre + sıvı ile birlikte üç defa 20’şer damla tüketince gerçekten işe yarıyor. Çok yorulmak ve yeterli uyuyamamaktan dolayı sütüm azalmıştı , şimdi çok şükür normale döndü damla sayesinde . Herkese tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: bestlak damla, bestlak, bestlak damla nedir, bestlak damla fiyat, bestlak damla nasıl kullanılır, bestlak damla kullananlar, bestlak damla ekşi, bestlak damla eczane fiyatı, bestlak kullananlar, bestlak damla yan etkilerine araştırdım ve diğer damlaları değil bu damlayı almaya karar verdim. Kullandıktan sonra anladım ki gerçekten çok etkili ve faydalı. Kullanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum benim için bu ürüne puan beş üzerinden beştir.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.