Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkili Cilt Bakımı
 4. »
 5. Biolog Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Biolog Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
94 0
biolog beyazlatıcı krem kullananlar

biolog beyazlatıcı krem, biolog beyazlatıcı krem kullananlar, biolog beyazlatıcı krem kullananlar kadınlar kulübü, biolog beyazlatıcı krem ekşi, biolog beyazlatıcı krem yorum, biolog beyazlatici krem yorumları, biolog beyazlatıcı krem genital bölge, biolog beyazlatıcı krem nasıl kullanılır, biolog beyazlatıcı krem yüze sürülür mü gibi aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulacaksınız. Ben de sizler gibi Biolog beyazlatıcı kremi merak ettim ve satın alıp almama konusunda endişelerim vardı. Hem sizin için hem de kendim için yapmış olduğum bu araştırmada aklıma takılan pek çok sorunun cevabını buldum ve bunları sizinle paylaşmak istedim.

Biolog Beyazlatıcı Krem Nedir?

Biolog beyazlatıcı krem, formülünde bulunan renk açıcı Özler sayesinde cilt tonu eşitsizliklerine giderirken çoğunlukla yanlış cilt bakım ürünü kullanmaktan, terlemekten, sürtünmeden ve güneşten kaynaklı cilt yüzeyinde oluşabilecek kararmaların ve koyu renkli cilt lekelerinin oluşumunu engelleyen oldukça etkili bir cilt beyazlatıcı kremdir.

biolog beyazlatıcı krem kullananlar

Biolog Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

 • Biolog beyazlatıcı krem cilt yüzeyinde oluşan koyu renkli lekelerin renklerini açarak görünümünü hafifletir.
 • Biolog beyazlatıcı krem cilt yüzeyindeki istenmeyen cilt tonu eşitsizlikleri giderir ve cildi daha pürüzsüz gösterir.
 • Biolog beyazlatıcı krem içerisindeki yeşil çay özleri sayesinde cilde bakım yapar.
 • Yine formülünde bulunan limon ekstresi sayesinde yoğun renk açıcı özelliğine sahiptir ve cilt yüzeyindeki kararmaları kaldırarak cildin beyazlamasında etkin rol oynar.

Biolog Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Biolog beyazlatıcı krem 100 ml ürün içeriğine sahiptir ve liste fiyatı 89 TL’dir.  Bu fiyat üzerinden hem orijinal web sitesinde hem de diğer alışveriş sitelerinde %50’ye varan indirim oranlarıyla da satışa sunulabiliyor. Eğer sizde Biolog beyazlatıcı kremini almayı düşünüyorsanız satın almadan önce birkaç farklı web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Biolog Beyazlatıcı Krem İçeriği

Biolog beyazlatıcı kremin formülünde bulunan özel bileşenler aşağıdaki gibidir.

 • Limon Ekstratı
 • Yeşil çay Ekstratı
 • Üzüm çekirdeği ekstratları

Biolog Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Günlük cilt temizleme rutini ardından kurulanmış cilt yüzeyine Biolog beyazlatıcı kremi nohut tanesi kadar alınmalı ve cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Beyazlatıcı krem çoğunlukla kullanıcıları tarafından gece rutinlerinde tercih edilmektedir.

Biolog Beyazlatıcı Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Yani düzenli kullandım bir şey farketmedi düzensiz kullandım etmedi kullanmıyorum etmiyor öyle bir ürün.

Kullanıcı: iki bucuk aydir düzenli kullaniyorum hem vücüt hem yüz icin olan kremini ikisindende memnunum, yorumlar olumsuz fakat düzenli her sabah aksam kullaninca farkini göreceksiniz ben de kisa sürede bir fark görmek istedim bir degisiklik görmeyince faydasiz sandim, yinede devam ettim ve 2 ay sonra farki gördüm yani sabir ve zaman gerektiriyor

Kullanıcı: dirseklerim için kullandım, renk tonunda bir açılma oldu.

Kullanıcı: Hiç bir işe yaramadı 🙁 başka alternatifler düşüneceğim

Kullanıcı: Yeni kullanmaya başladım umarım faydasını görürüm

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.