Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Biolog Leke Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Biolog Leke Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
277 0

biolog leke kremi, biolog leke kremi kullananlar, biolog leke kremi ekşi, biolog leke kremi trendyol, biolog leke kremi fiyat, biolog leke kremi kullanımı, biolog leke kremi kullananlar ekşi, biolog leke kremi süslü, biolog leke kremi fiyat gratis, biolog leke kremi n11, biolog leke kremi kullananlar, biolog leke kremi kullananlar kadınlar kulübü, biolog leke kremi kullananlar süslü, biolog leke kremi kullanan var mı, biolog leke kremi güneş kremi kullananlar gibi arama terimlerinden yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda biolog leke kremi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Son dönemlerde sosyal medyada oldukça popüler olan biolog leke kremi biz de sizler gibi merak ettik ve oldukça kapsamlı bir araştırma yaptık.

 

Biolog Leke Kremi Nedir?

Biolog leke kremi ciltte oluşan güneş lekeleri ve yaşlanmaya bağlı olan cilt lekelerine karşı etkili bitkisel bileşenlere sahip bir leke önleyici kremdir. Özellikle güneşten kaynaklı olan lekeler üzerinde hızlı bir etkisi kullanıcılar tarafından gözlemlenen biolog leke kremi yaş almaya bağlı cilt tonu eşitsizliğini de cilt tonunu açarak leke görünümünü engeller.

Biolog Leke Kremi İşe Yarıyor Mu?

Kullanıcılarını adeta ikiye bölen biyolog leke kremini kullanan kişilerin neredeyse yarısı çok memnunken diğer yarısıda hiçbir şekilde işe yaramadığını ve memnun kalmadıklarını belirtmişler. Buradan şu sonuca ulaşabiliyoruz; biyolog leke kremi farklı cilt tipleri ve farklı cilt lekeleri üzerinde aynı etkiyi göstermemekte. Buna bağlı olarak sizinle aynı cilt tipine ve cilt sorununa sahip kullanıcılarının yorumlarını okumak ve buna göre karar vermek çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Biolog leke kremini kullanmadan önce mutlaka cildinizi cilt tipinize uygun olan bir cilt temizleyici ile iyice temizlemeli ve ardığından cildinizi kurulamalısınız. Sonrasında cildinize dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulamalı ve göz çevresine uygulamayı yapmamalısınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa düzenli kullanılması önerilmektedir.

Biolog Leke Kremi Fiyatı

50 ml’lik bir ambalaja sahip biyolog leke kremi kargo ücretsiz olarak 139,99 TL’den satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte çoklu alım yapıldığında ürün fiyatında indirim de söz konusu. Ayrıca dönemsel indirimler olduğunda ise bir adet biolog leke kreminin fiyatı 89,99 TL’dir.

Biolog Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Sosyal medya fenomenlerinden biri senin haftanın her günü tanıtımını yapması sonucunda ben de biolog leke kremini satın aldım. Benim cilt tipim karmadan kuruya dönük. Düzenli olarak üç haftadır kullanıyorum ama dudak kenarlarında bulunan koyu renkli lekeleri hiçbir şekilde geçirmediğini gözlemledim. Fiyatı çok pahalı bir krem değil elbette ama özellikle cilt lekeleri konusunda çok fazla iddialı olması sebebiyle büyük beklentiye girmiştim. Biolog leke kremi benim için yalnızca bir cilt nemlendirici kremdir lekeler konusunda herhangi bir etkisini görmedim maalesef.

Kullanıcı: Reklamlarına denk gelip web sitesinden satın aldım biolog leke kremi herkesin aksine benim oldukça memnun kaldığım bir leke açıcı krem. Cildim karmadan yağlı ya dönük ve temizledim cildime her gün sabah ve akşam olmak üzere uygulamam sayesinde ben kesinlikle etkisinin olduğunu söyleyen taraftanım. Özellikle sivilcelere bağlı oluşan dizlik ellerime çok iyi geldi ve lekelerimin rengi açıldı.

Kullanıcı: Sosyal medyada öğlen hiçbir kremi bugüne kadar satın almamıştım ama cilt lekelerimden o kadar çok huzursuz ve mutsuzum ki dayanamayıp bu ürünü sipariş verdim. Biolog leke kremi benim hayatımın dönüm noktası çünkü daha önce kullandığım hiçbir leke kremi ve özellikle eczaneden güvenerek aldım hiçbir markanın kremi lekelerimi geçirmedi. Ama biolog leke kremi gerçekten de düzenli kullandığım zaman beni aynalarla barıştırdı. Bu yüzden kullanmak isteyen ama endişeleri olan herkesin indirim döneminde kendisine bir nemlendirici satın alıyor muş gibi düşünüp bu ürünü cilt lekeleri üzerinde kullansınlar. Ben biolog leke kreminden kesinlikle memnunum ve satın almak isteyen herkese de gönül rahatlığı içinde tavsiye edebilirim.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.