Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Bionorica Agnucaston Nedir, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Bionorica Agnucaston Nedir, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
277 0

Adet öncesi semptomlar sürekli tekrarlar: kendinizi kötü hissedersiniz, yorgun ve asabi olursunuz. Sanki bir gecede kilo almış gibi hissedersiniz, doymak bilmeyen bir iştahınız olur ve başınız ağrır. Burada adet öncesi sendromdan (PMS) bahsediyoruz. PMS tüm kadınların yaklaşık %75’ini etkilemektedir.

Bionorica Agnucaston Nedir?

Özellikle şikayetler her ay ortaya çıktığından, çok farklı olduğundan, fiziksel ve psikolojik semptomları içerebildiğinden etkili ancak duyarlı bir tedavi gereklidir.

Agnucaston® hayıt ağacının (Fructus agni casti) tıbbi faydaları sayesinde PMS ile ilişkili şikayetlerin etkili bir şekilde giderilmesini sağlar. Adet döngüsü normalleştirilir ve adet öncesi şikayetler hormon dengesizliği normalize edilerek azaltılır.

Bionorica Agnucaston Ne İşe Yarar?

  • Psikolojik problemler
  • Mastalji ve göğüslerde gerginlik hissi
  • PMS, jinekolojik problemler, ödem, bel ağırısı ve dismenore

Bionorica Agnucaston Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: yoğun pms dönemi için bir süredir bionorica-agnucaston kullanmaktayım. ilk kutunun sonuna yaklaştım. eskisinden daha yogun bir pms geçiriyorum ve göbekte şişkinlik, alında sivilcelenme, tatlı krizleri ve değişken ruh hali. ikizler burcu gibiyim az önce kahkaha atarken bir anda ofisin ortasnda ağlamaya başladım. hormonlarınıza eger reglinin 3. günü baktırmadıysanız muhtemelen dogru sonuç ve dogru tedavi olmuyor.

Kullanıcı Yorumu: doktor tavsiyesine ragmen bana iyi gelmemis bitkisel ilac. sersemlik hissi yaratmasi, havada yuruyormus gibi hissettirmesi (sanirim tansiyonu dusuruyor biraz), agrili sivilceler cikartmasi gibi sebeplerden oturu birakmak zorunda kaldim. ilaci biraktiktan birkac gun sonra hicbir seyim kalmadi.

sanirim progresteronla da oynadigi icin biraz dengesizlik yaratiyor bunyede.

Kullanıcı Yorumu: doktor bana bu ilacı dismenore ve adet döngüsünün düzenlenmesi için verdi. prospektüste yazana göre pms’e de iyi geliyormuş. ancak şöyle bir şey oldu, ilacı kullanmaya başladıktan sonra pms döneminde olmamama rağmen aşırı ağlak, alıngan, hisli bir şeye dönüştüm ve bütün bunlar antidepresan kullanmama ve yaklaşık 1 senedir hiç ağlamamış olmama rağmen gerçekleşti. nasıl bir hormonsa içindeki artık.

edit: birinci kutu bitti, ikinciye başladım. adet döngüsüne bir faydası şimdilik yok, yine gecikti. ancak uzun zamandır pms yaşamayan insan olarak pms’in bütün sıkıntısını çekiyorum günlerdir. sabır.

Kullanıcı Yorumu: pcos adet düzensizliğimi geçirmiş olan ilaç. doktor testlerimin aslında normal olduğunu söyledi. sadece semptom olarak sık adet olmam var ve yumurtalıkta minik zararsız kistler. önce bunu dene sonra düzelmezse dkh vericem dedi. 15 güne bir adet olan beni 30 günde bir adet olan biri yaptı. 3 kutu bitince bırakıcam.şuan 3. kutudayım. bakalım bırakınca ne olacak, tekrardan yazarım

Kullanıcı Yorumu: bir iş arkadaşım kullanması gereken üç paketin sadece birini kullanıp bıraktığı halde reglinin düzene girdiğini söyledi. polikistik over ve meme kistleri nedeniyle ben de denemek istiyorum. herhangi bir yan etki yaşayan oldu mu merak ediyorum. doktora da danışacağım elbette:)

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.