Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Canesten Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

Canesten Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
1414 0
Canesten krem kullananlar

Canesten krem ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu yazımızda. canesten krem, canesten krem ne işe yarar, canesten krem fiyat, canesten krem vajina fiyatı, canesten krem ekşi, canesten krem muadili, canesten krem prospektüs, canesten krem gebelik kategorisi, canesten krem ne kadar, canesten krem kullananlar, canesten krem yorumları, canesten krem kullanıcı yorumları, canesten krem kullanımı, canesten krem kullandim, canesten krem yorum, canesten krem nerede kullanılır, gebelikte canesten krem kullananlar, canesten krem vajinada kullanımı, canesten krem hamilelikte kullanımı, gyno canesten krem nasıl kullanılır, canesten krem 20g ne için kullanılır gibi yapılan aramada istinaden hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Canesten krem ile alakalı tüm bilgileri göreceksiniz.

Canesten Krem Nedir?

Canesten krem, Mantar enfeksiyonunın cilt yüzeyinde büyüyerek çoğalmalarını engelleyen bir ilaçtır. Cilt hastalıklarına neden olmuş tüm mantarlar, mayalar, küf mantarlarının sebep olduğu cilt yüzeyindeki mantar enfeksiyonlarında ve maya benzeri mantarların tedavisinde bakterilerin sebep olduğu deri hastalıklarının tedavisi için kullanılmaktadır.

Canesten krem kullananlar
Canesten krem yorumları

Canesten Krem Ne İşe Yarar?

Canesten krem şu durumlarda işe yaramaktadır,

 • Ayak parmakları çevresinde oluşan mantar hastalıkları,
 • Genital bölgede oluşan mantar hastalıkları,
 • El parmakları çevresinde oluşan mantar hastalıkları,
 • Koltuk altındaki mantar hastalıkları,
 • Tüm vücutta oluşabilen yüzeysel mantar hastalıkları,
 • Çoğunlukla cilt yüzeyinde beyaz renkten pembeye veya bronz renkten kahverengiye dönük lekeler ve hafif pullanma belirtilerini sebep olan mantar enfeksiyonlarında,

Canesten Krem Nasıl Kullanılır?

Canesten krem Kullanmadan önce cilt mutlaka temizlenmeli ve iyice kurulanmalıdır. İlgili bölgeye yeterli bir miktar Canesten krem sürülmeli ve hafifçe masaj yapılmalıdır. İhtiyaç durumunda günde bir-iki sefer tekrarlanabilir.

Canesten Krem Fiyatı

Canesten krem 20 gr krem içeriğine sahiptir ve tavsiye edilen satış fiyatı 13.98 TL’dir.

Canesten Krem Muadili – Benzeri

Canesten krem için muadil gösterilebilecek veya benzer içeriklere sahip ilaçların listesi aşağıdaki gibidir.

 • Imazol krem
 • Gyno-canesten ovül

Canesten Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Sırtındaki mantar hastalığı için doktor tarafından tavsiye edilen Canesten krem oldukça hızlı bir şekilde mantar enfeksiyonunu giderdi.

Kullanıcı: Ayak mantarları için hızlıca çözüm üreten ve gerçekten kaşıntıyı hafifleyen en iyi kremlerden bir tanesi diyebilirim Canesten krem için.

Kullanıcı: Koltuk altı mantar enfeksiyonu için hızlı çözüm olması için doktorum tarafından reçete edilen Canesten krem benim için hayat kurtarıcı nitelikte oldu. 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.