Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkili Cilt Bakımı
 4. »
 5. Collanex Imuneks Kolajen Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Collanex Imuneks Kolajen Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
245 2

Burcu Esmersoy’un marka yüzü olduğu collanex, collanex kullananlar collanex fiyatı, collanex yorum, collanex kolajen, collax ne işe yarar, collanex 28 saşe, collanex içerik, collanex kullanıcı yorumları, collanex içeriği, collanex kolajen, collanex kolajen fiyat, imuneks collanex, imuneks collanex 28 saşe, imuneks collanex 28 saşe kullananlar, imuneks collanex kullananlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Collanex kolajen için başlangıç olarak ilaç olmadığını ve takviye edici bir gıda olduğunu söylememiz gerekiyor. Bunun yanı sıra daha önce de paylaşmış olduğumuz pek çok konumuzda göreceğiniz üzere bu yazımızdadan bahsetmeliyiz ki Collanex kolajeni kullanmak konusunda bir kaygınız varsa mutlaka doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Collanex Kolajen Nedir?

Collanex kolajen içerisinde 28 kaşe bulunan ve her bir saşede 5000 mg kolajen, 250 mg L-glutatyon, 80 mg C vitamini bulunan bir takviye edici gıdadır.Tatlandırıcı içermektedir ve helal sertifikasına sahiptir. İsviçre’de formüle edilmiştir.

Collanex Kolajen Ne İşe Yarıyor?

Yaş almaya bağlı olarak vücudumuz kolajen üretimini azaltır ve buna bağlı olarakta yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaktadır. Kolajen eksikliğinde başta minik kırışıklıkları, derin yaş kırışıklıkları ve yaşlanmaya bağlı olarak Kolejin eksikliğinden dolayı gelişen cilt tonu farklılıkları ve koyu renkli git lekeleri sorunlarıyla başa çıkmanızı sağlar.

Collanex Kolajen Fiyatı

İçerisinde 28 kaşe bulunan Collanex kolajen eczanelerden veya yetkili satış izni bulunan web sitelerinden temin edilebilir. Fiyatı yaklaşık olarak 385 TL’dir.

Collanex Kolajen İçeriği

Collanex imuneks kolajen içeriği orijinal web sitesinde şu şekilde belirtilmektedir; Hidrolize kollajen peptitleri (Helal Sertifikalı), Nem verici (Maltitol), Asitlik düzenleyici (Sitrik asit), Doğal Yüksek mavi yemiş Aroma vericisi, L-Glutatyon, L-Askorbik asit, Renklendirici (Antosiyaninler), Tatlandırıcı (Sukraloz), Makui meyve ekstresi.

Collanex Kolajen Kullananlar

Kullanıcı: Güne daha genç ve daha dinamik başlamamı sağlayan collanex sayesinde 17. günde mimik kırışıklıklarımın olgunlaşarak azaldığını gözlemliyorum.

Kullanıcı: Burcu Esmersoy marka yüzü olduğu için satın aldım ve kullanıyorum. Bitirdiğimde olumlu ya da olumsuz tüm farkları yazacağım bu siteye.

Kullanıcı: Kolajen takviyesinin oldukça popüler olduğu son günlerde ben de collanex’i tercih ettim. Bakalım ne kadar etkisini öreceğim.

Kullanıcı: Kullanıp memnun kalan varsa lütfen yazsın. Sonuçlar gerçekten etkiliyse ben de yapıp edip alıcam collanex kolajeni.

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. Şule pazarcik - -

  Merhaba,
  385 tl lik bir urun farklı alışveriş sayfalarında indirimde 220 tl ye düşebilir mi?kimse eczaneden almaz o zaman.eczane mi pahalı,diğer siteler mi zararına satıyor acaba.

  1. Songül - -

   Eczaneler pahallı

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.