Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Dr. Clinic Leke Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Dr. Clinic Leke Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
183 2

dr clinic, dr clinic leke kremi, dr clinic leke kremi kullananlar, dr clinic krem, dr clinic leke kremi yorum, dr clinic kullananlar, dr clinic tr leke kremi, dr clinic soft krem, dr clinic leke kremi yorumlar, dr clinic leke kremi kullanıcıları, dr clinic leke kremi süslü, dr clinic leke kremi ekşi, dr clinic leke kremi şikayet, dr clinic leke kremi kında merak edebileceğiniz tüm detayları araştırdığımız bu yazımızda Dr. Clinic leke kremi bunu almadan önce bilmek isteyeceğiniz tüm detayları paylaşıyoruz.

 

Dr. Clinic Leke Kremi Nedir?

Dr. Clinic leke kremi kozmetik kategorisinde üretilmiş leke giderici bir cilt kremidir. 50 ml’lik bir tüp ambalajda satışa sunulmaktadır.

Dr. Clinic Leke Kremi İşe Yarıyor Mu?

Çok yeni bir ürün olması dolayısıyla Dr. Clinic leke kremi hakkında herhangi bir web sitesinde olumlu veya olumsuz anlamda işe yarayıp yaramadı konusunda bir geri dönüş olmamış. Bu yazımızdaki yorumları da dikkate alarak karar verebilirsiniz. 

Dr. Clinic Leke Kremi Fiyatı?

Eczanelerde satışa sunulan Dr. Clinic leke kreminin fiyatı 55 TL’dir.

Dr. Clinic Leke Kremi İçeriği Nedir?

Dr. Clinic leke kreminin içerisinde vegan hyaluronic asit, C Vitamini ve encapsuletmd bulunmaktadır.

Kullanıcı: eczanede görüp denemek için satın aldım henüz daha bir haftadır kullanıyorum bu yüzden bir ay kadar kullandıktan sonra Dr. Clinic leke kremi hakkındaki yorumlarımı bu siteye yorum olarak bırakırım.

Kullanıcı: Dr. Clinic leke kremini kendi eczaneme geldiği gün merak edip aldım ve yazdan kalma güneş lekelerimi yavaş yavaş açtığını gözlemliyorum. Tabi bununla birlikte başka serumlar da kullanıyorum ama etkisi yok diyemem bu anlamda Dr. Clinic leke kremi satın almak isterseniz ekonomik olması dolayısı ile tavsiye ediyorum.

Kullanıcı: Dr. Clinic leke kremini annemle birlikte kullanıyoruz. Bendeki cilt lekeleri her yaz oluşan klasik güneş lekesi ama annemde daha koyu ileri yaş lekeleri. Bendekiler ciddi anlamda açıldı ama anneme etki etmedi. Dr. Clinic leke kremini daha genç kişilere ve cilt lekeleri koyu olmayanlara tavsiye ediyoruz bu yüzden. 

 

İlgili Yazılar

2 Yorum

  1. Ceren - -

    Ziyaret etmeyi unutmayın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.