Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Uncategorized
 4. »
 5. Dulcasoft Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Dulcasoft Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
373 0
dulcosoft, dulcosoft bebek, dulcosoft ekşi, dulcosoft etken madde, dulcosoft fiyat, dulcosoft fiyat 2022, dulcosoft kullananlar, dulcosoft kullananlar sonuçları, dulcosoft kullanımı, dulcosoft nedir, dulcosoft saşe, dulcosoft şurup, dulcosoft yorum

Dulcosoft, bağırsaktaki gaitayı (dışkıyı) yumuşatarak bağırsak hareketlerinin artırır, doğal ve yumuşak bir rahatlama sağlar. 6. aydan itibaren tüm çocuk ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Bu ürünle alakalı “dulcosoft, dulcosoft bebek, dulcosoft ekşi, dulcosoft etken madde, dulcosoft fiyat, dulcosoft fiyat 2022, dulcosoft kullananlar, dulcosoft kullananlar sonuçları, dulcosoft kullanımı, dulcosoft nedir, dulcosoft saşe, dulcosoft şurup, dulcosoft yorum” arama sonuçlrından da yola çıkarak en ayrıntılı yazıyı sizler için kaleme aldık.

Dulcasoft Nedir?

Dulcosoft, bağırsaktaki gaitayı (dışkıyı) yumuşatarak bağırsak hareketlerinin artırır, doğal ve yumuşak bir rahatlama sağlar.

dulcosoft, dulcosoft bebek, dulcosoft ekşi, dulcosoft etken madde, dulcosoft fiyat, dulcosoft fiyat 2022, dulcosoft kullananlar, dulcosoft kullananlar sonuçları, dulcosoft kullanımı, dulcosoft nedir, dulcosoft saşe, dulcosoft şurup, dulcosoft yorum

Dulcasoft Ne İşe Yarar?

 • 6. aydan itibaren kullanılabilir. (Solüsyon)
 • Sağlık bakanlığı onaylıdır.
 • Avrupa’nın 1 numaralı kabızlık molekülüdür.*
 • Etkinliği ve güvenliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
 • Uluslararası kılavuzlarda önerilmektedir.
 • Şeker, gluten, aroma, paraben, renklendirici içermemektedir.

Dulcasoft Fiyatı

Dulcasoft eczane fiyatı 199 TL’dir.

Dulcasoft Nasıl Kullanılır?

Dulcasoft solüsyon, aromasızdır. Doğrudan tercih ettiğiniz bir içecek ile, örneğin bir bardak su veya meyve suyu ya da çay gibi başka bir sıvı ile (yaklaşık 150 ml) karıştırılıp tüketilebilir.

Dulcasoft saşenin nötr bir tadı vardır ve su ile çözülerek tercih edilen bir içecek (soda, elma suyu, portakal suyu, soğuk çay yada sıcak su) ile karıştırılabilir. Saşenin içerisindekiler içilmeden önce bir bardak sıvıda çözülmüş olmalıdır (150 ml)

Dozlama önerileri doğrultusunda, kişisel ihtiyaca göre doz ayarlanabilir. Düzenli gaita çıkışını sağlayan en düşük doz, doğru dozdur.

Dulcasoft Kimler Kullanabilir?

 • 6. aydan itibaren çocuklar ve yetişkinler
 • Hamileler
 • Emzirenler
 • Şeker hastaları
 • Çölyak hastaları

Dulcasoft Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Gerçekten çok etkili bir ürün @ilayinannesii tavsiyesiyle aldım, ( tabiki doktorumuzada danistik) 19 aylık kızım uzun zamandır kabızlık yaşıyordu 4 günde etkisini gördük çok şükür şuan 6. Gündeyiz sonuç mükemmel alın aldırın 🙂 sabahları 8 yada 10ml arasında sütüne yada mamasina karıştırıp içiriyorum. İshal yada karın ağrısı gibi bir sorun yaşamadık kesinlikle tavsiyemdir. Kargo çok hızlıydı özenle hazırlanmış sorunsuz teslim aldım.

Kullanıcı Yorumu: Kabızlık için birebir doktor kontrolünde kullanabilirsiniz. Ben 3 yaşındaki oğlum için kullanıyorum en son fayda sağlayan ilaç bu oldu. Herhangi bir içeceğine karıştırarak sabah aç karnına kullanılabiliyor.

Kullanıcı Yorumu: Doktor tavsiyesi üzerine kızım için kullanmaya başladık, kabız olmuyor artık. Herhangi bir içeceğin içine karıştırabiliyorsunuz, tadı yok gibi, çok çok hafif bir ekşilik var o da rahatsız etmiyor, kokusu yok

Kullanıcı Yorumu: Uzun zamandir kullanıyoruz, dupalac a gore çok daha etkili bir ürün. Gozlemlerim – ilk kullandığımızda çok etkiliydi – sonraki kullanimlarda da etkili ama. ilk sefer gibi olmuyor. – dupalac ile dönüşümlü kullaniyoruz. – doktorumuz sabah vermemizi önermişti. (kendi doktorunuza danışın)

Kullanıcı Yorumu: çok işe yarıyor bir buçuk yaşındaki kızımın kabızlığı geçti,ağlayarak tuvaletini yapıyordu ama şimdi çok iyi ve 4 kullanımdan sonra şu an vermiyorum solüsyonu hala rahat yapabiliyor…sabahları 8ml devam sütüne ekliyordum,kabızlığa birebir tavsiye ederim.çok teşekkürederim

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.