Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Cilt Bakımı
 4. »
 5. Enzycure Bariyer Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Enzycure Bariyer Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
205 0
enzycure 25 ml bariyer kremi, enzycure 50 ml bariyer kremi, enzycure bariyer krem, enzycure bariyer krem 50 ml, enzycure bariyer krem fiyat, enzycure bariyer krem içeriği, enzycure bariyer krem kullananlar, enzycure bariyer krem yorum

enzycure 25 ml bariyer kremi, enzycure 50 ml bariyer kremi, enzycure bariyer krem, enzycure bariyer krem 50 ml, enzycure bariyer krem fiyat, enzycure bariyer krem içeriği, enzycure bariyer krem kullananlar, enzycure bariyer krem yorum

Enzycure Bariyer Krem Nedir?

Enzycure bariyer krem, cilt yüzeyinde oluşan egzama, sedef ve yara bakımının dışında nemlendirici etkisi ile de sıkça tercih edilen bir cilt bakım kremidir.

enzycure 25 ml bariyer kremi, enzycure 50 ml bariyer kremi, enzycure bariyer krem, enzycure bariyer krem 50 ml, enzycure bariyer krem fiyat, enzycure bariyer krem içeriği, enzycure bariyer krem kullananlar, enzycure bariyer krem yorum

Enzycure Bariyer Krem Ne İşe Yarar?

 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Doğal Probiyotikler ve Vitaminlerle Zenginleştirilmiş Formül, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.
 • Özellikle egzama, atopik dermatit vb. rahatsızlıklar için kullanıldığında, ilk kullanımdan itibaren rahatlatır ve kaşıntıyı keser, 3-10 gün arasında da iyileştirir.
 • Egzama, yatak yaraları, diyabetik yaralar ve bütün cilt rahatsızlıklarında kullanılır ve iyileştirmeyi çok hızlandırır. İçeriğinde canlı probiyotikler(faydalı bakteriler) mevcuttur, kortizol ve kimyasal içermez. Ürünün etki etmesi için uyguladığınız bölgeye, başka krem, antibiyotik vb. uygulamaları yapmayınız.
 • Yoğun sedef hastalığında etkin tedavi için düzenli ve sabırlı kullanım (en az 2-3 ay) gereklidir.
 • Ürünü kullandıktan sonra yaralı bölgenin üzerini kapatmayınız(İçerikteki yararlı bakterilerin çalışması için hava alması gerekir). Kullanımdan sonra en az 2-3 saat su, sabun, dezenfektan vb. şeylere maruz bırakmayınız.
 • Cildi nemlendirmede ve güzelleştirmede probiyotik mucizesini keşfedin.. Northumbria Üniversitesi / İngiltere de 41 ve 59 yaşları arasındaki kadınlarda yapılan klinik araştırmalarda probiyotiklerin derinin nemini artırdığı, derin kırışıklıkları azalttığı, derinin elastikiyetini ve parlaklığını iyileştirdiği tespit edilmiştir.
 • ÖNEMLİ UYARI: Soğuk zincir bir üründür ve tek başına kullanılır. Ürünün etkinliği için, beraberinde başka bir ürün kullanmayınız. Lütfen buzdolabında saklayınız.
 • Egzama kremi, sedef kremi, yatak yarası kremi ve diyabetik yara kremi olarak kullanılabilen Enzycure Bariyer Krem ile cilt rahatsızlıklarınıza son verin.

Enzycure Bariyer Krem Nasıl Kullanılır?

Enzycure bariyer krem; cilt yüzeyine ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayın. Günde ,ki defa kullanabilirsiniz.

Enzycure Bariyer Krem Fiyatı

Enzycure bariyer kremin fiyatı 240 TL’dir.

Enzycure Bariyer Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: 13 yaşında kızım için aldım, bacaklarında kaşıntı ve kabarıklıklar vardı, kaşımaktan yara olmuştu neyseki bu ürünle iyileşti inşallah tekrarlamaz.

Kullanıcı Yorumu: Ellerimde derin yarıklar oluşmaya başlamıştı ve geceleri uyandıracak kadar acıyordu. Ürün dün akşam geldi. Bu sabahki ikinci kullanımdan sonra yarıklar tamamen kapandı. Normalde çok kısa aralıklarla krem sürmek zorunda kalırdım. Buna da gerek kalmadı. Şoktayım 🙂 görüntüyü de komple düzeltir diye umuyorum.

Kullanıcı Yorumu: rün çok iyi yogun bakım için alınmıştı sırt yarasına birebir fiyat olarak sağlık açısından Ml az ve fiyatina göre çok pahalı ama etkisi çok iyi bence biraz daha indirim olabilir yetmiyor krem 2 tane alınması gerek oda fiyat olarak herkese uygun miktar değil

Kullanıcı Yorumu: pahali bir urun ancak gozlerimdeki egzamaya cok iyi geldi.herhangi bir yan etkisi de olmadi.tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Enzycure bariyer krem muazzam gönderilmişti satıcıya çok ama çok teşekkürler .. Krem buzdolabında saklanması gerektiğinden buz kalıplarıyla ve straforla gönderilmişti ve çok hızlı geldi çok çok teşekkürler .. Babannemin aşırı kaşıntıya bağlı yaralı ve kaşıntılı cildi için aldım ve ürün ilk sürmede aşırı işe yaradı yaraları iyileşmeye başladı kaşıntısı geçti .. Gerçekten çok teşekkürler 10 yıldız olsa 10 vericem ❤️

Kullanıcı Yorumu: Henüz yeni kullandığım için bilemiyorum çok umutluyum İNŞALLAH faydasını görürüm paketleme SÜPER özenli fakat çok küçük ve pahalı sedef problemim var bütün vücutta 2 kullanmada biter o konuda sıkıntım var.

Kullanıcı Yorumu: Hastamızın her iki ayağında diyabetik yaralar vardı ve yıllardır tedavi görmesine rağmen yaralar büyüdü hiç bir şey fayda sağlamaz hale gelmişti. Artık internet üzerinden farklı şeyler araştırmaya başlamıştık. Bu sırada kreminizi gördük ve denemekten bir şey olmaz düşüncesi ile sipariş verdik. Şunu belirtmek isterim ki ilk kullanımdan itibaren gözle görülür bir iyileşme fark ettik. Bunun üzerine devamında beş adet daha sipariş verdik. Diyebilirim ki yaralar neredeyse kapanma noktasına geldi.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.