Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Exoderil Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

Exoderil Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
357 0

Exoderil krem, exoderil krem fiyatı, exoderil krem ekşi, exoderil krem prospektüs, exoderil krem özel bölgede kullanılır mı, exoderil krem muadili, exoderil krem nedir ne işe yarar, exoderil krem ne kadar, exoderil krem vajina, exoderil krem sivilceye iyi gelirmi, exoderil krem nerede kullanılır, exoderil nedir, exoderil ne kadar, exoderil nedir ne işe yarar şeklinde aklınıza takılan soruların tüm cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. Özellikle mantar sorunu üzerinde oldukça etkili olan bu krem hakkında yapılmış kullanıcı yorumlarını da bu yazımızın sonunda göreceksiniz.

Exoderil Krem Nedir?

Exoderil krem cilt yüzeyindeki mantarların gelişip büyümesini engelleyerek mantarın yayılmasını durduran ve bakteri kaynaklı cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan oldukça etkili bir kremdir. Ayrıca Maya ve Maya benzeri mantarlar ile küf mantarlarının tedavisi içinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Exoderil Krem Ne İşe Yarar?

  • Exoderil krem cilt yüzeyindeki kızarıklıkların giderilmesinde oldukça etkilidir.
  • Şişkinlik, kaşıntı ve pullanma sorunları için kullanılmaktadır.
  • Maya ve mantar enfeksiyonunun yayılmasını ve büyümesini engeller.
  • Ciltte pembe ya da kahverengi lekelere sebep olan tiner versicolor enfeksiyonunun tedavisinde de Exoderil krem tercih edilir.

Exoderil Krem Muadili

Exoderil krem için muadil olabilecek ya da eşdeğer içeriklere sahip kremler aşağıdaki gibidir.

Exoderil Krem Fiyatı

30 gram krem içeriğine sahip bir tüp formda satışa sunulan Exoderil kremin tavsiye edilen satış fiyatı 41,83 TL’dir.

Exoderil Krem İçeriği

Exoderik prospektüsünde yer alan bileşenleri şu şekildedir;

Her 1 gram 10 mg naftifin hidroklorür içerir. Yardımcı madde(ler):Sodyum hidroksit, benzil alkol, sorbitan stearat, setil palmitat, setil alkol, stearil alkol, polietilen glikol-60-sorbitan stearat, isopropil miristat, saf su.

Exoderil Krem Kullananlar

Kullanıcı : Ayak mantarı tedavimi bu kremle geçirip mantar sorununu tarihe gömdüren kremdir exoderil. Benim için eşe dosta önermelik ve her yerde övülmeyi hak etmektedir.

Kullanıcı : Exoderil kremi cildimdeki renk farklılıkları sorunu için doktor yazmıştı ve gerçekten çok etki etti. Özellikle pembe kahve arası lekeler çok can sıkıcı olabiliyor hele ki yaz aylarında ve plajdaysanız. 

Kullanıcı : Exoderil kremin işe yaramadığını kimse söyleyemez öyle değil mi? Çünkü hakkını yemek olur bu. Mantar enfeksiyonu denildiğinde ilk akla gelen kremdir kendisi.

Kullanıcı : Mantarın o illet kaşıntısını geçiren ve rahatlatan oldukça etkili bir kremdir exoderil. Mantarım var diyen alıp kullansın bana dua etsin 🙂

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.