Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Facelab Aydınlatıcı C Vitamini Serumu Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Facelab Aydınlatıcı C Vitamini Serumu Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
107 0

Facelab aydınlatıcı ve leke giderici C vitamin içerikli serumunu merak ettiğiniz facelab c vitamini, facelab c vitamini kullananlar, facelab cosmetics, facelab c vitamini yorumlar, facelab serum, facelab serum yorum,facelab serum yorumlar, facelab serum ekşi, facelab serum süslü, facelab serum kullanıcı yorumları, facelab serum yorumları, facelab serum c vitamini, facelab serum şikayet, facelab serum ne işe yarar gibi aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz şekilde araştırdık ve kaleme aldık. Özellikle daha aydınlık bir cilde kavuşmak isteyen kadınların ciltlerini hem aydınlatıp canlılaştırırken hem de lekelerin tonlarını açtığı için oldukça sevilen bir ürün.

 

Facelab Aydınlatıcı C Vitamini Serumu Nedir?

Facelab C vitamini serumu resimdeki C vitamini sayesinde cildin daha aydınlık ve berrak görünmesini sağlar ve aynı zamanda lekeli görünümünü azaltırken cildi nemlendirerek besler ve gençlik kazandırır.

Facelab Aydınlatıcı C Vitamini Serumu Fiyatı

Facelab C vitamini serumu dün web sitesinde yapılan indirimle birlikte ki satış fiyatı 79,90 TL’dir. Fakat indirim süresinin ne kadar olduğu belirtilmediği için indirimsiz fiyatının da belirtilmesinde fayda görüyoruz. İndirimsiz şekilde satın almak isterseniz eğer tavsiye edilen satış fiyatı da 219,90 TL’dir. Facelab C vitamini serumu orjinal web sitesinin dışında diğer e ticaret sitelerinden de kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Facelab Aydınlatıcı C Vitamini Serumu Kullananlar

Kullanıcı: Facelab C vitamini serumu cildimde güzel bir aydınlık etkisi bıraktı. Özellikle gece yatmadan kullanıyorum ve sabah uyandığımda çok sağlıklı bir aydınlığa uyanıyorum.

Kullanıcı: cilt lekelerimin tonunu açtığını yaklaşık olarak üç hafta kullandıktan sonra fark ettim. Bu sayede anladım ki benim için bu serum yalnızca gece kullanmaya uygun. Eğer sizde Facelab aydınlatıcı C vitamini serumu alıp kullanmak istiyorsanız mutlaka gece kullanın çünkü içerisindeki C vitamini güneş ışınlarının etkisi ile leke oluşumunu engellemek yerine leke oluşmasını destekler. Bu yüzden gece uyumadan önce cildinize bu serumu uygulayın ve gündüzde mutlaka güneş kremi ile cildinizi koruma altına alın.

Kullanıcı: daha aydınlık bir cilt isteyen herkese Facelab C vitamini serumu tavsiye ediyorum. Ürünle alakalı yapabileceğim en sağlıklı ve objektif yorum kesinlikle ilk kullanımdan itibaren ciltteki yorgunlu alıyor oluşu. Bu anlamda özellikle çok sık mavi ekrana bakan kişilerdenseniz cildiniz mutlaka çok yorgun görünüyordur. Facelab C vitamini serumu ciltteki yorgunluğun ilk kullanımdan itibaren söküp alıyor adeta.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.