Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Fastjel Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Fastjel Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
170 0

Fastjel Nedir?

Fastjel çoğunlukla vücutta ağrılı iltihaplarının tedavisinde kullanılan ayrıca kas ve spor kaynaklı ağrıların giderilmesinde tercih edilen oldukça etkili bir ilaçtır. Fastjel, fastjel nedir, fastjel fiyat, fastjel prospektüs, fastjel kullananlar, fastjel muadili, fastjel ekşi, fastjel yan etkileri, fastjel krem fiyat 2020, fastjel endikasyonları, fastjel yorumlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Eğer sizde Fastjel kullanarak tecrübe ettiyseniz kendi tecrübelerinizi bizimle yorumlar kısmından yazarak paylaşabilirsiniz.

Fastjel Ne İşe Yarar?

 • Fastjel bel ağrısını gidermek için sıklıkla kullanılan ve kolay ulaşılabilir etkili bir kremdir.
 • Fastjel pek çok eklem hastalıklarında etkilidir.
 • Fastjel iltihaplı durumlarda oluşan ağrıları giderir.
 • Fastjel spor sonrası oluşan kas ağrılarını hafifletir.
 • Fastjel kas ağrısından kaynaklanan şişliklerin de tedavisinde etkin bir rol oynar.

Fastjel Muadili

 1. ARTROCOL %2.5 mg jel (45 G)
 2. BI-PROFENID 150 mg 10 tablet
 3. KETOBER %0.16 sprey 30 ml
 4. PROFENID %2.5 mg 60 gr jel
 5. VANIKET %2.5 jel (60 G)

Fastjel Fiyatı

Fastjel 50 gr ürün i̇çeriğine sahip tüp bir forumda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 12.97 TL’dir.

Fastjel Nasıl Kullanılır?

Fastjel de tıpkı diğer kremler gibi doktor tarafından tavsiye edilmedikçe bir tanıdığın veya internette okuduklarınızın sonucunda kullanılmaması gerekmektedir. Çoğunlukla hekimler tarafından tavsiye edilen kullanım şekli ise ağrılı bölgedeki yüzeye ince bir tabaka halinde uygulanır ve emilinceye kadar masaj yapılır.

Fastjel Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Fastjel spora yeni başladığım zamanlarda kas ağrılarına oldukça iyi geliyordu. Çoğunlukla hamlamak diye tabir edilen kas ağrıları üzerinde kesinlikle etkisi var her sporu bırakıp yeniden başladığımda kullandığım oldukça etkili bir ilaç.

Kullanıcı: Fastjel belimi incittim zaman doktor tarafından reçete edilmişti. Kullandığım andan itibaren bir rahatlama ve sürülen bölgede bir gevşeme hissi yaratıyor. Bu sayede de ağrıyor bir nebze olsun azaltmış oluyor.

Kullanıcı: Fastjel bileğimi incittim zaman doktor tarafından reçete edildi. Özellikle basketbol ve voleybol oynayanlar bilir ki bir küçük ters hareketle bileğinizi incitir ve haftalarca oyun oynayamazsınız. Fastjel bu anlamda her sporcunun çantasında bulunması gereken oldukça etkili bir ilaç.

Kullanıcı: Fastjel Ağrı kesici etkisinden ziyade benim üzerimde daha çok gevşeme hissi yarattı ve bu bel ağrısı çeken kişiler için mükemmel bir his.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.