Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Hametan Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Hametan Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
489 0
Hametan krem kullananlar

hametan krem, hametan krem ne işe yarar, hametan krem nedir, hametan krem kullananlar, hametan krem fiyatı, hametan krem mavi,hametan krem fiyat 2021, hametan krem ne işe yarar mavi, hametan krem neye iyi gelir, hametan krem nedir ne için kullanılır, hametan krem yorumları, hametan krem kullananlar kadınlar kulübü, hametan pişik kremi yorumları, hametol bakım kremi yorumlar, hametan krem ne işe yarar yorumlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hametan Krem Nedir?

Hametan krem, cilt yüzeyinde oluşabilecek yara, yanık, güneş yanıkları, çatlaklar, cilt kuruluğu ve cilt yüzeyinin onarılması ihtiyacı duyulduğu her zaman kullanılabilecek cilt bakımını da yapan oldukça etkili bir bakım kremidir. Pomad çeşidi de bulunmaktadır.

Hametan krem kullananlar

Hametan Krem Ne İşe Yarar?

 • Cilt yanıklarında
 • Cilt kuruluğunda
 • Cilt çaylaklarında
 • Cilt kuruluğunda
 • Cilt yaralarında

Hametan krem kullanıcı yorumları

Hametan Krem Muadili

 • HAMAZINC krem. 30 G
 • HAMEDERM PLUS % 5.35 + % 18 krem (30 G)
 • WILKINSON pomad %12.5 100 gr
 • YESSI %25 merhem (30 G)

Hametan Krem Fiyatı

Hametan kremin fiyatı 11.30 TL’dir.

Hametan Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: mucizevi ilaç/krem. güneş yanığına, pişiklere, dudak çatlağına, çok kuru ciltlere birebirdir. fiyatı da çok uygundur. tavsiye edilir…

Kullanıcı: sadece bir problem hasıl olduğunda başvurmadığım, kıl köklerini besliyor falan feşmekan dedikodularına aldırmadan günlük nemlendirici niyetine kullandığım pişik kremi olarak bilinen kremdir.

Kullanıcı: dünya harikası krem. roaccutane kullanımı gibi zorlu bir süreçten geçiyorsanız mutlaka tavsiyemdir. yaraya, kuruluğa, yanıklara, cildin hassaslaşmasıyla ortaya çıkan kızarıklıklara, dökülmelere, kaş aldırdıktan sonra o bölgeyi yatıştırmaya, en çok da dudak kuruluğuna birebirdir. genelde bu saydıklarım için bepanthen de kullanılır, ben hametan’dan o kadar memnunum ki deneme ihtiyacı hissetmedim bile. bir sürü para dökülen lip balmların yapamadığını tek sürüşte yapar: onarır, nemlendirir, korur. blistex medplus çok övülüyor da hametan’ın yanına bile yaklaşamaz. bir de 15 tl ya. yerim seni ben.

Kullanıcı: mucizevi krem. bir gün bıyık bölgesini kuaförde ağdayla aldırdım. ağda nasıl sıcaksa artık bıyık bölgem resmen yandı, derisi kalktı böyle alttan kıpkırmızı bir katman çıktı. geberiyorum acıdan ya. korkuyorum bir de iz kalacak diye. gittim eczaneye kadın bana bu kremi verdi. ilk gün bocaladım kremi. sıcak kumlardan yürüyüp soğuk denize girmiş gibi bir bir his.. akşama da tüm o yanıklar geçmişti.

Kullanıcı: lazer epilasyon sonrası bana önerilen çok güzel kokulu krem. bi ara yüzüm kurumuştu, bi kere süreyim dedim minik minik sivilce çıkarttı. o yüzden bepanteni kendime daha uygun görüyorum.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.