Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. İce Therapy Tüy Dökücü Krem Nedir, İşe Yarıyor Mu,Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

İce Therapy Tüy Dökücü Krem Nedir, İşe Yarıyor Mu,Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

admin admin -
130 0

ice therapy, ice therapy tüy dökücü fiyat, ice therapy yorum, ice therapy tüy dökücü, ice therapy tüy dökücü jel, ice therapy ekşi, ıce therapy tüy dökücü krem, ice therapy kullananlar, ıce therapy nedir, ıce therapy jel hakkında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan sorulara aradığınız cevapları bu yazımızda bulacaksınız. Son dönemlerde hem internette hem de sosyal medya fenomenleri tarafından yapılan tanıtım ve reklamlarda sıkça gördüğümüz ice therapy tüy dökücüyü sizler için araştırdık. Gerçek kullanıcı yorumlarına yer verdiğimiz bu yazımızda ice therapy tüy dökücü hakkıdaki olumlu ve olumsuz tüm yorumları görecek ve ürünü alıp almamaya bu şekilde karar verebileceksiniz.

İce Therapy Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Selin Ciğerci’nin eczanelerin birisinde attığı hikayelerde gördüm ve merak ettiğim bir ürünüdü ice therapy tüy dökücü. Daha sonra araştırdım ve ice therapy hakkında birkaç bilgi edindim öncelikle ondan bahsetmek istiyorum. ice therapy lazer epilasyona muadil olarak gösterilse de aslında sadece tüy dökücü bir krem. Yani traş etmekle aynı yalnızca bir bıçak ile değil bir krem ile yapıyorsunuz bunu. Dolayısı ile bazı reklamlarda veya ürün tanıtımını yapan kişiler tarafından söylenen epilasyon kadar etkili sözcüğü doğru değil. Ben de tıpkı sizin gibi ice therapy tüy dökücünün tüylerin kökünü incelten ve düzenli kullanım sonucunda tüy çıkmasını önleyen bir şey gibi algıladım ilk başta ama dikkatlice ve doğru kaynaklardan yaptığım araştırmalar sonucunda sıradan bir tüy dökücü olduğunu anladım. Dolayısı ile zaten oldukça küçük bir şişe olduğunu da eczaneden gidip gördükten sonra bu fiyata hak etmediğini düşündüm ve ben kesinlikle satın almadım.

Kullanıcı: ice therapy tüy dökücü hem erkek hem de kadın fenomenlerin sık sık bahsettiği bir ürün olunca ben de merak edip araştırdım. Traş bıçağı ile tüylerden kurtulmak hızlı olsa da bazen kendimi kesiyorum ve bu tehlikeli bir boyut almaya başladığı için eczaneme geldiği zaman satın aldım. Koku hassasiyeti olan kişilere de öneriyorum kesinlikle. Çünkü ice therapy tüy dökücü kötü ve rahatsız edici bir kokuya sahip değil üstelik de cildinizi yumuşacık yapıyor tüylerden arındırırken.

Kullanıcı: Reklamlarda her ne kadar çok büyük bir şeymiş gibi gösterilse de ice therapy tüy dökücü kesinlikle çok küçük. Bunu eczaneye gidip gördüğümde anladım. Sürekli alışveriş yaptığım eczanedeki ice therapy tüy dökücünün fiyatı 99 TL. Diğer eczanelerde veya internet sitelerindeki fiyatı bilmiyorum. Ama bana göre bu fiyat sıradan bir tüy dökücü için biraz fazla çünkü muadilleri 15 ile 20 Türk Lirası arasında değişiyor en fazla.

Kullanıcı: Arkadaşıma tanıtımını yapması amacıyla gönderilen bir ürün olan ice therapy tüy dökücüyü arkadaşım zaten lazer epilasyonlu olduğu için kullanamadı 🙂 ben denediğim zaman ise oldukça hızlı sonuç aldık. Hem bacak hem bikini bölgesi hem koltuk altı hem de kollarımda denedim ice therapy tüy dökücüyü. Kokusu rahatsız edici değil ve yıkadıktan sonraki dokusu ve verdiği yumuşaklık çok güzel. Ama benim size kişisel tavsiyem her fenomenin yaptığı her reklama inanmayın.

Kullanıcı: ice therapy tüy dökücü kullanan bir kişi olarak söylüyorum ki gerçekten pratik ve hızlı. Daha önce de benzer tüy dökücü kremler kullanan birisiyim ama diğerlerinin kokusu ciddi anlamda rahatsız ediyor ve sadece durulama ile bu koku geçmiyordu. ice therapy tüy dökücünün kokusu ise gerçekten rahatsız etmiyor ve cildi de irite etmiyor.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.