İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları – Güzellik Trendleri
Bilgi

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

İhtiyol pomad bir diğer adı ile kara merhem olarak bilinen kremi sizler ve kendimiz için araştırdık. Kara merhem, kara merhem nedir, kara merhem fiyat, kara merhem ne işe yarar, ihtiyol pomad, ihtiyol pomad fiyat, ihtiyol pomad nedir,ihtiyol pomad nasıl kullanılır, ihtiyol pomad ne işe yarar, ihtiyol pomad ekşi, ihtiyol pomad reçetesiz fiyatı 2021, ihtiyol pomad fiyat 2021,ihtiyol pomad basur, ihtiyol pomad reçetesiz fiyatı, kara merhem dolama, kara merhem çıban, kara merhem basur, kara merhem sivilce,kara merhem yapilişi, kara merhem fiyat eczane aramalarından da yola çıkarak bu yazıyı kaleme aldık.

İçindekiler

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Nedir?

İhtiyol pomad bir diğer adıyla kara merhem içerisindeki etken madde %10 ihtimol, %80 vazelin ve %10 oranında lanolin bulunmaktadır. İhtimol ne demek diye soranlar için; kara merhem dememizin ve kremin siyah olmasının tek sebebi ihtimoldür. Yani kara merheme rengini veren ihtimoldür.

İhtiyol pomad 20 gr. alüminyum tüpün içerisinde satılan bir kremdir. Kokusu kimine göre hoş kimine göre ağır bir kokuya sahip olduğu gözlemlenmiştir. Tüpün içerisindeki krem siyah ve yağlı bir kremdir.

Kara merhem, kara merhem nedir, kara merhem fiyat, kara merhem ne işe yarar, ihtiyol pomad, ihtiyol pomad fiyat, ihtiyol pomad nedir,ihtiyol pomad nasıl kullanılır, ihtiyol pomad ne işe yarar, ihtiyol pomad ekşi, ihtiyol pomad reçetesiz fiyatı 2021, ihtiyol pomad fiyat 2021,ihtiyol pomad basur, ihtiyol pomad reçetesiz fiyatı, kara merhem dolama, kara merhem çıban, kara merhem basur, kara merhem sivilce,kara merhem yapilişi, kara merhem fiyat eczane

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Ne İşe Yarar?

Kara merhem kostiktir, yani cildi yakar. Bu, benler ve deri polipleri gibi iyi huylu cilt hastalıklarının giderilmesinde yardımcı olabileceklerini gösterebilir. Kara merhemin bileşimi düzenlenmediğinden, uygulamadan önce preparatın potansiyelini bilmek imkansızdır. Sonuç olarak, preparat son derece yakıcı olabilir, yani çevredeki dokuyu yakabilir.

Kara merhem egzama, apse, arı sokmaları, çıban, deri döküntüleri, basur, dolama ve tırnak batması gibi iltihaplı cilt hastalıklarının tedavisinde de kullanılabilen bir üründür. Ciltteki enfeksiyonları temizleyen bu krem güneş yanığı ve hafif yanıkları tedavi eder. Ciltteki tahrişi ve pişik gibi hasarları onarır. Ayrıca Kara merhem sivilceler üzerinde de oldukça etkilidir.

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Fiyatı

İhtiyol pomadın fiyatı 35 TL’dir.

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) İçeriği

Etkin madde:

Her bir tüp 2 g ihtiyol içerir.

Yardımcı maddeler:

Beyaz vazelin.

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi, İHTİYOL içeriğinde bulunan maddelere duyarlı kişilerde yan etkiler olabilir.
Yan etkiler aşağıdaki kategorilerde gösterildiği şekilde sıralanmıştır.

  • Çok yaygın : 10 hastanın en az 1 inde görülebilir.
  • Yaygın : 10 hastada birden az, fakat 100 hastada birden fazla görülebilir.
  • Yaygın olmayan : 100 hastada birden az, fakat 1000 hastada birden fazla görülebilir.
  • Seyrek : 1.000 hastada birden az görülebilir.
  • Çok seyrek : 10.000 hastada birden az görülebilir.
  • Bilinmeyen : Eldeki verilerden hareketle tahmin edilemiyor.

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Muadili

  • Dermatol
  • İhtamol merhem
  • Oro İhtiyol

İhtiyol Pomad (Kara Merhem) Kullananların Yorumları

İhtiyol pomad kara merhem için herhangi bir web sitesinde kullanıcı yorumuna denk gelmedik bu yüzden de bu kısmı dolduramıyoruz. Ama eğer siz daha önce bu kremi kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Babam çıban için kullandı iki veya 3 gün çıban patladı ben de okulda aşı olmuştum aşı yeri şişti ve sivil gibi oldu 2 kez uygulama yaptım o sivil gibi parca düşmüş hissetmedim bile üreten den ALLAH razı olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: