Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. İmex Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

İmex Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
386 0

İmex Krem Nedir?

İmex krem çoğunlukla hormonların düzensiz çalıştığı hamilelik, ergenlik veya regl dönemlerinde daha çok artan sivilcelerin tedavisinde kullanılan oldukça etkili bir sivilce kremidir. imex krem, imex krem ne işe yarar, imex krem satın al, imex krem fiyatı, imex krem yorumları, imex krem ekşi, ımex krem fiyat 2021,imex krem kullanımı, imex krem prospektüs, imex krem reçeteli mi, ımex krem kullananlar, imex krem kullananların yorumları, imex krem kullanan arkadaşlar, imex krem kullananlar kadınlar kulübü, imex kremi kullananlar, ımex akne kremi kullananlar, imex sabun ve krem kullananlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. Eğer sizde İmex kremi daha önce kullandıysanız kendi tecrübelerinizi de bizimle yorumlar kısmından paylaşarak aktarabilirsiniz.

İmex Krem Ne İşe Yarar?

 • İmex krem sivilceler üzerinde oldukça etkili bir kremdir,
 • İmex krem siyah nokta oluşumunu engeller ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.
 • İmex krem iltihaplı sivilceleri yok ederek kurumasını sağlar.
 • İmex krem i̇htiyaç halinde tüm cilde veya lokal olarak yalnızca sivilce üzerine kullanıldığında da etkilidir.

İmex Krem Nasıl Kullanılır?

İmex krem direkt olarak sivilce üzerine ya da tüm cilde uygulanabilir. Günde en fazla iki sefer kullanma kaydı ile düzenli olarak kullanıldığında zaten sivilcelerin günbegün küçüldüğünü ve azaldığını görmek. İmex krem kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalı ve sizin için uygun olan kullanım miktarını sormalısınız.

İmex Krem Muadili

İmex krem benzeri ya da muadili olarak belirtilen ilaçların listesi aşağıdaki gibidir.

 1. ACNEDUR 20 gr merhem
 2. AKNESILEX 30 mg/G merhem
 3. DURUMEX %3 merhem (20 G)
 4. IPUREX %3 merhem (20 G)
 5. NOACNE %3 20 gr merhem

İmex Krem Fiyatı

İmex krem 100 gramlık bir tüp ambalajda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 176.86 TL’dir.

İmex Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: sosyal medyada çok ünlü bir krem haline gelen İmex kremi ben de merak edip eczaneden satın aldım ama keşke almasaydım. Çünkü bence kesinlikle doktor kontrolünde kullanılması gereken bir krem çünkü bilinçsizce kullandığım için cildim çok zarar gördü.

Kullanıcı: İmex krem doktor tarafından reçete edildiği için kullandım. Ve doktorumun önerdiği şeklin dışına hiç çıkmadım çünkü internette gerçekten çok kötü olabilecek kullanım şekilleri bulunmakta pekçok kremle karıştırılıyor ya da çok fazla sürülmesi tavsiye ediliyor bunlar bence doğru değil. Ben dediğim gibi doktorumun önerdiği şekilde kullandım ve sivilcelerimin üzerinde ne kadar etkili olduğunu görmüş oldum.

Kullanıcı: İmex krem hamilelikte hormon dengesizligi yaşadığım dönemde çıkardığım sivilcelerimde çok etkili oldu. Bu yüzden doktorumun önerdiği şekilde ve miktarda kullandım bence hiç kimse kafasına göre bu kremi kullanmasın.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.