Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
164 0
incia aromaterra kış kalkanı nedir, incia aromaterra kış kalkanı ne işe yarar, incia aromaterra kış kalkanı fiyatı, incia aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, incia aromaterra kış kalkanı içeriği, incia aromaterra kış kalkanı nasıl kullanılır, incia aromaterra kış kalkanı işe yarıyor mu, aromaterra kış kalkanı ne işe yarıyor, aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, aromaterra kış kalkanı fiyatı

Aromatik yağlara ilgi duyuyorsanız mutlaka incelemeniz gereken ve denemenizi tavsiye ettiğim incia aromaterra kış kalkanı nedir, incia aromaterra kış kalkanı ne işe yarar, incia aromaterra kış kalkanı fiyatı, incia aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, incia aromaterra kış kalkanı içeriği, incia aromaterra kış kalkanı nasıl kullanılır, incia aromaterra kış kalkanı işe yarıyor mu, aromaterra kış kalkanı ne işe yarıyor, aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, aromaterra kış kalkanı fiyatını sizler için araştırdım.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Nedir?

INCIA aromaterra kış kalkanı, tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak özellikle kış hastalıklarına karşı önleyici olarak geliştirilmiş olan bir çeşit aromatik yağdır.

incia aromaterra kış kalkanı nedir, incia aromaterra kış kalkanı ne işe yarar, incia aromaterra kış kalkanı fiyatı, incia aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, incia aromaterra kış kalkanı içeriği, incia aromaterra kış kalkanı nasıl kullanılır, incia aromaterra kış kalkanı işe yarıyor mu, aromaterra kış kalkanı ne işe yarıyor, aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, aromaterra kış kalkanı fiyatı

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Ne İşe Yarar?

INCIA aromaterra kış kalkanı bronşit, kuru öksürük, soğuk algınlığı, bademcik iltihabı, nezle ve boğaz ağrısı gibi çok sayıda şikayetin oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, tedavi sürecinde de destekleyici etki gösterir. İçerisinde bulunan saf ve uçucu yağlar ile kış mevsiminde görülen hassasiyetlere karşı direnç sağlar. Limon, portakal, okaliptüs, çay ağacı ve kekik uçucu yağları sayesinde kış aylarındaki zorlu çevresel faktörlere karşı görünmez bir kalkan oluşturur.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı İçeriği Nedir?

INCIA aromaterra kış kalkanı içeriğinde,

 • Okaliptus Yağı,
 • Limon Yağı,
 • Kekik Yağı,
 • Çay Ağacı Yağı,
 • Tatlı Portakal Yağı,
 • Çin Tarçını Yağı,
 • Kafur Yağı,
 • Doğal E Vitamini,
 • Jojoba Yağı, gibi bitkisel formüller bulunmaktadır.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Fiyatı Nedir?

INCIA aromaterra kış kalkanı fiyatı, 79 TL’dir. İndirimli güncel fiyatı ise, 47.40 TL’dir.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Nasıl Kullanılmalıdır?

INCIA aromaterra kış kalkanını, sabah, öğle ve gece uygulaması önerilir. INCIA aromaterra kış kalkanını boyun, avuç içi , ense ve topuklara masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Portakallı tarçınlı bitki çayı gibi hoş bir kokusu var bende bağımlılık yaptı ama birkaç kez soğuk algınlığında kullandım etkisi bence gayet başarılı.

Kullanıcı Yorumu:Kokusu beni rahatsız etti. Yoğun tarçın içeriyor. Tarçın sevenler sevebilir.

Kullanıcı Yorumu:Rahatsız edici bir kokusu yok. Ama işe yaramadı. Belki de bünyeye göre değişiklik gösteriyordur.

Kullanıcı Yorumu:Şu korona virüslü günlerde İpek Kuşçu nun N2 toniği ve 2.olarak incia kış kalkanı en önemli koruyucumuz çoluk çocuk ailece vazgeçilmezimiz oldular. ikisinin mucidine de teşekkürler

Kullanıcı Yorumu: Ürünün lavanta versiyonunu almıştım çok memnun kaldım bunun kokusu tarçın baharat içeriyor kişiden kişiye değişir zevkler ama ben nane ile değiştiricem iade edeceğim mecburen

Kullanıcı Yorumu:Çok güzel bir kokusu var, kış aylarında bakteri ve virüslere karşı kullanılıyor. Yalnızca burnunuzun ucuna sürmeniz de yeterli, çok sevdim.

Kullanıcı Yorumu: Kış aylarında burnum çok hassas oluyor, çabuk tıkanıyor ben burnum kenarlarına sürüyorum ve çok güzel bir kokusu var fiyatına göre ml az gibi geldi bana.

Kullanıcı Yorumu: incia aromaterra kış kalkanı nedir, incia aromaterra kış kalkanı ne işe yarar, incia aromaterra kış kalkanı fiyatı, incia aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, incia aromaterra kış kalkanı içeriği, incia aromaterra kış kalkanı nasıl kullanılır, incia aromaterra kış kalkanı işe yarıyor mu, aromaterra kış kalkanı ne işe yarıyor, aromaterra kış kalkanı kullanıcı yorumları, aromaterra kış kalkanı fiyatına nazaran oldukça etkili ve işe yarayan bir aromaterapi ya. Ben çok severek kullanıyorum ve kullanmak isteyen herkese de tavsiye ederim.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.