Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kahve Saç Renkleri
 4. »
 5. Karamel Kahve Saç Rengi Evde Boyama Yöntemleri

Karamel Kahve Saç Rengi Evde Boyama Yöntemleri

admin admin -
468 0

Karamel kahve saç rengi tüm cilt tonlarına yakışan saç renklerinden bir tanesi. Bu yazımızda evde kendi saçlarınızın karamel kahve ve tonlarına nasıl boyarsınız, hangi işlemlerden geçmelisiniz gibi aklınıza takılan soruların tüm cevaplarını bulacaksınız. Karamel kahve oldukça doğal bir saç tonu olduğu için sizi çok fazla yormayan işlemler sonrasında kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir saç rengi. Özellikle evde uygulanabilmesi en kolay saç renklerinden birisi olduğu için de sıklıkla tercih edilmekte. Hem ekonomik olması hem de sonuçlarını birebir görebilmek açısından kuaförde boyamaktan çok daha avantajlı bir şekilde siz de istediğiniz saç rengine kavuşabilirsiniz. Yapılan diğer evde saç boyama, evde saç boyama nasıl yapılır, evde saç boyamanın püf noktaları, evde saç boyama teknikleri, evde saç boyama doğal, karamel kahve, evde karamel kahve saç boyama, evde karamel kahve saç rengi nasıl boyanır, evde karamel saç boyama, karamel kahve saç rengi nasıl boyanır arama terimlerinini sevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. 

Karamel Kahve Saç Rengi Evde Boyama Yöntemleri

Karamel kahve saç rengi içerisinde turunculuk miktarı az olan oldukça doğal ve canlı bir saç renk tonudur. Dikkat edilmesi gereken şey evde boyacak kişiler için kesinlikle ana saç rengi siyah olan kişiler bu saç rengini evde denemesinler. Çünkü zemin siyah olan saç rengine direkt olarak bu boya uygulandığında istenilen sonucu kesinlikle vermeyecektir. Siyah saç rengine sahip kişiler karamel kahve saç rengini mutlaka uzman kişilerin yardımını alarak açıcı uygulama yöntemi ile denemelidirler.

Karamel Kahve Saç Boyaları ve Numaraları

 • L’Oreal Paris Excellence Intense Karamel Kahve Saç Boyası 6.32
 • L’Oreal Paris Casting Casting Crème Gloss Saç Boyası – 780 Karamel Mocha
 • Palette Deluxe Yoğun Renkler 6-68 Karamel Kahve
 • Nevaton Saç Boyası Seti 7.7 Karamel Kahve
 • Naturalist Kalıcı Saç Boyası 60 ml – 8.35 Karamel Kahve
 • Syoss Oleo Intense Color 5-60 Karamel Kahve 50 Ml
 • COLOR&GO Karamel Kahve 8.8 Saç Boyası

Karamel Kahve Saç Rengi Evde Nasıl Boyanır?

Karamel kahve saç rengine evde elde edebilmek için kendi ana saç renginize çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bunun için kendi saç renginizi bilerek adım attığınızda karamel kahve saç rengini evde boyamak çok ama çok kolay oluyor. Örnek vermek gerekirse saçlarınız kahverengi ve daha açık renkteyse direkt olarak kutu üzerindeki talimatları takip ederek saçlarınızı boyamanız halinde istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Kızıl veya siyah saç rengine sahipseniz ilk yapmanız gereken şey saçlarınızı açmanız yani platin sarıya dönük bir renk elde ettikten sonra yine kutu üzerindeki talimatları takip ederek saçlarınızı evde karamel kahve rengine boya bilirsiniz.

Karamel Kahve Saç Renkleri

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.