Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Kortos Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullananların Yorumları

Kortos Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullananların Yorumları

admin admin -
255 0
Kortos krem kullananlar

Kortos krem hakkında tüm dataylara ve bilgilere ulaşabileceğiniz bu yazımızda merak etiğiniz pek çok sorunun cevabı da bulunmakta. kortos krem, kortos krem nedir, kortos krem fiyat, kortos krem fiyat 2020, kortos krem ekşi, kortos krem nasıl kullanılır, kortos krem kullananlar kortos krem yorumlar, kortos fitil yorumlar, kortos krem ne için kullanılır, kortos krem yorum, kortos krem prospektüs, kortos krem kullanımı, kortos krem kullanan var mı, kortos krem hamilelikte kullanılır mı, kortos krem nasıl kullanılır video, kortos krem emzirirken kullanılırmı, hamilelikte kortos krem kullananlar, kortos krem nerelerde kullanılır, kortos krem son kullanma tarihi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kortos Krem Nedir?

Kortos krem, i̇lk yüzeyinde oluşan şişlik, kızarıklık ve iltihaplı lezyonların etkilerini azaltmak amacıyla kullanılan mikrop öldürücü antiseptik yani mikrop öldürücü özellikli bir kremdir.

Kortos krem kullananlar

Kortos Krem Ne İşe Yarar?

Kortos krem,

  • Anüste oluşan şişliklerin tedavisinde kullanılır.
  • Hemoroid tedavisinde kullanılır.
  • Makat çatlağı tedavisinde kullanılır.
  • Anüs bölgesinde oluşan ağrı, kanama ve meme oluşumu tedavisinde kullanılır.

Kortos Krem Nasıl Kullanılır?

Kortos krem ilgili bölgeye fındık büyüklüğünde sürülmeli ve ihtiyaç duyulması halinde günde iki veya üç seferde tekrar edilebilir.

Kortos Krem Fiyatı

Kortos krem 30 gr krem içeriğine sahip tüp forumda satışa sunulmuştur ve tavsiye edilen satış fiyatı 23,18 TL’dir.

Kortos Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Kortos krem hem fitil formunu hem de krem formunu kullandığım ilaçtır. Ağrılı hemoroid tedavilerinin olmazsa olmazları arasında gösterilir.

Kullanıcı: Kortos kremi kullanıp deneyen birisi olarak kesinlikle işe yaradığını gördüm. Etkisi oldukça hızlı ve kesinlikle ağrıyı hafifletiyor.

Kullanıcı: Kortos kremin daha önce hem fitilini hem de kremini kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki hızlı ve etkili bir tedavi için bence kesinlikle fitil formu daha başarılı.

Kullanıcı: Kortos kremi araştırdığım zaman uyuşturucu özelliği olduğunu okumuştum sürüldü bölgede. Ama ben de böyle bir his olmadı. Yine de işe yaradığını da inkar edemem hemoroid ağrısını cidden çok hafifletiyor.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.