Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Nedir, Ne İşe Yarar ve Kullananların Yorumları

Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Nedir, Ne İşe Yarar ve Kullananların Yorumları

admin admin -
231 0

Lanbena siyah nokta maskesi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu yazımızda. Aklınıza takılan “lanbena siyah nokta, lanbena siyah nokta maskesi kullananlar, lanbena siyah nokta maskesi, lanbena siyah nokta krem , lanbena siyah nokta bandı, lanbena siyah nokta maskesi nedir, lanbena siyah nokta maskesi ne işe yarar, lanbena siyah nokta maskesi nasıl kullanılır, lanbena siyah nokta maskesi fiyaı, lanbena siyah nokta maskesi yorumları, lanbena siyah nokta maskesi kullananların yorumları, lanbena siyah nokta maskesi süslü, lanbena siyah nokta maskesikadınlar kulübü, lanbena siyah nokta maskesi ekşi” aramalarından da yola çıkarak bu yazıyı hazırladık.

Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Nedir?

Lanbena siyah nokta maskesi ve serumu, cilt yüzeyinde oluşmuş siyah noktaları kolayca çıkarmaya yarayan ve sonrasında da serum ile yeniden oluşmasını engelleyen oldukça etkili cilt bakım ürünlerinden bir tanesidir. Ayrıca bu kit içerisindeki serum siyah noktaların alınmasının ardından uygulandığında gözenek küçültücü etkisiyle de kullanılmaktadır. 

lanbena siyah nokta, lanbena siyah nokta maskesi kullananlar, lanbena siyah nokta maskesi, lanbena siyah nokta krem , lanbena siyah nokta bandı, lanbena siyah nokta maskesi nedir, lanbena siyah nokta maskesi ne işe yarar, lanbena siyah nokta maskesi nasıl kullanılır, lanbena siyah nokta maskesi fiyaı, lanbena siyah nokta maskesi yorumları, lanbena siyah nokta maskesi kullananların yorumları, lanbena siyah nokta maskesi süslü, lanbena siyah nokta maskesikadınlar kulübü, lanbena siyah nokta maskesi ekşi

Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Ne İşe Yarar?

Lanbena siyah nokta maskesi;

  • Siyah noktaları kolayca çıkarmanızı sağlar.
  • Uzun süre bu bölgede siyah nokta oluşumunu engeller
  • Gözeneklerin küçülmesini sağlar
  • Ölü hücrelerin atılmasını sağlar.

Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Nasıl Kullanılır?

Lanbena siyah nokta maskesinin fırçası bulunmaktadır ve istenilen bölge temizlenip kurulandıktan sonra bu fırça ile uygulanır. Uygulanan maske kuruduktan sonra tek yönde cilt yüzeyinden soyulur ve bu bölgedeki tüm siyah noktalar cilt yüzeyinden alınır. Sonrasında serum uygulanır ve bu bölgedeki gözenekler küçültülerek yeniden siyah nokta oluşması önlenmiş olur.

Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Fiyatı

Lanbena siyah nokta maskesi ve serumunun fiyatı 175 TL’dir. Ürünü yurt dışından daha uygun fiyatlara satın alabilmeniz de mümkündür.

Lanbena Siyah Nokta Maskesi ve Serumu Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ürünü gelir gelmez denedim müthiş okadar diyorum alın mutlaka gerçekten çok başarılı teşekkür ederim

Kullanıcı Yorumu: güzel fakat çok başarılı olduğunu söyleyemem. bu fiyata değmez açıkçası daha uygun burun bantları ile aynı sonucu alabilirsiniz

Kullanıcı Yorumu: Hem kullanımı çok kolay hem de uzun süre siyah nokta oluşmuyor. Lanbena siyah nokta maskesini çok severek kullanıyorum. Kokusu da rahatsız etmiyor.

Lanbena siyah nokta maskesini kullananların yorumlarını bizlerle paylaşmalarını rica ediyoruz. 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.