Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Lasonil Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcıların Yorumları

Lasonil Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcıların Yorumları

admin admin -
299 0
asonil krem prospektüs, lasonil krem ne kadar, lasonil kremi, lasonil krem yorumları, lasonil krem nerede kullanılır, lasonil krem kullananlar, lasonil krem, lasonil krem ne işe yarar , lasonil krem fiyat 2021, lasonil krem muadili, 

Lasonil krem hakkında merak ettiğini tüm soruların cevapları bu yazıda! lasonil krem prospektüs, lasonil krem ne kadar, lasonil kremi, lasonil krem yorumları, lasonil krem nerede kullanılır, lasonil krem kullananlar, lasonil krem, lasonil krem ne işe yarar , lasonil krem fiyat 2021, lasonil krem muadili, 

Lasonil Krem Nedir?

Lasonil krem, cildinizin nem dengesini sağlar ve bununla birlikte cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Etken maddesi  Heparinoid Bayer olan Lasonil Gel (Lasonil jel), vücutta belirli biyolojik ve kimyasal işlemler üzerine etki ederek çalışan, iltihabi vakıalar üzerinde etkili bir preparattır. Ek olarak kanın pıhtılaşmasını önler ve ödem çözücü etkisi de mevcuttur. Ezilme, burkulma, şişme ve eklemlerde su toplanması ve benzeri deri altında kan oturması ile beraber veya kan oturmasına bağlı olmayan kapalı yaralar ve spor yaralanmaları ile ilgili bir preparattır.

asonil krem prospektüs, lasonil krem ne kadar, lasonil kremi, lasonil krem yorumları, lasonil krem nerede kullanılır, lasonil krem kullananlar, lasonil krem, lasonil krem ne işe yarar , lasonil krem fiyat 2021, lasonil krem muadili, 

Lasonil Krem Ne İşe Yarar?

Lasonil krem,

 • Cildinizi yumuşak ve nemli tutar.
 • Cilt görünümünü hızla yenilemeye yardımcıdır.
 • Cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.
 • Cildinizdeki çatlak görünümünü onarır.
 • Cilde ihtiyacı olan nem dengesini sağlar.

Lasonil Gel Kullananlar için Uyarılar :

 • Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
 • Ezilme, burkulma, şişme ve eklemlerde su toplanması ve benzeri deri altında kan oturması ile beraber veya kan oturmasına bağlı olmayan kapalı yaralar ve spor yaralanmaları ile ilgili bir preparattır.
 • İlacı ağzınıza, gözünüze, burnunuza veya vajinaya temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • İlacı, hasar oluşmuş veya enfeksiyon oluşmuş ciltlerde ve açık yaralı ciltlerde kullanmak sakıncalıdır. Bu tür vakıaların tamamen iyileşmesini bekleyiniz. İyileştikten sonra ilacı uygulayınız.
 • İlacınızı uyguladıktan sonra en az 10 dakika kuruması için bekleyiniz. İlaç kuruduktan sonra giyininiz.
 • İlacı uyguladıktan sonra en az 1 saat banyo veya duş yapmayınız.
 • Tedavi edilen cilt bölgesini bandaj ile sarmayınız ve sıcak su torbası veya sıcak havlu ve benzeri sıcağa maruz kalacak biçimde uygulamalar yapmayınız.
 • İlacı kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra iyileşme belirtileri görülmezse hekiminize müracaat etmelisiniz.
 • Gebelik ve emzirme dönemlerinde hekiminize sormadan bu ilacı kullanmamalısınız.

Lasonil Krem İçeriği Nedir?

Lasonil krem prospektüsünde yer alan içeriğindeki bileşenler,

Cetearly Alcohol, Arnica MontanaFlower Extract, Bromelain, Aesculus Hippocastanum(Horse Chestnut) Extract, Glycerin, Glyceryl StearateSE, Centella Asiatica Extract, Ceteareth 12Ceteareth 20, Dimethicone, Lanolin, Phenoxyethanol,Sodium,Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Linalool, Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, PropyleneGlycol, Urea,

Lasonil Krem Fiyatı Nedir?

Lasonil kremin güncel satış fiyatı 39.50 TL’dir.

Lasonil Krem Yan Etkileri

 • Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
 • Uygulanan yerde hafif bir kızarıklık görülebilir.

Lasonil Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Lasonil kremi, Vücutta istenilen bölgeye günde 3 defa nazikçe masaj yapılarak sürülür.

Lasonil Krem Kullananıcıların Yorumları

Lasonil kremi kullanıyorsanız lütfen kendi kullanıcı yorumlarınızı bu yazı altında bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.