Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Locpynol Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Locpynol Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
137 0
locpynol krem, locpynol krem fiyatı, locpynol 5 krem, locpynol krem nedir, locpynol krem ne işe yarar, locpynol krem fiatı, locpynol krem muadili, locpynol krem yorumları, locpynol krem kullananlar, locpynol krem yorum, locpynol krem süslü, locpynol krem kadınlar kulübü, 

locpynol krem, locpynol krem fiyatı, locpynol 5 krem, locpynol krem nedir, locpynol krem ne işe yarar, locpynol krem fiatı, locpynol krem muadili, locpynol krem yorumları, locpynol krem kullananlar, locpynol krem yorum, locpynol krem süslü, locpynol krem kadınlar kulübü, 

Locpynol Krem Nedir?

Locpynol krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların yanıtı yazımızda bulabilirsiniz.

Locpynol Krem deri üzerine uygulanan bir lokal anesteziktir. Uygulandığı bölgede geçici hissizlik ile duyu kaybını sağlar. Yine de uygulanan bölgeye dokunduğunuzda his mevcuttur. Locpynol Krem deri üzerine, genital (üreme organı) mukozaya ve bacak ülserlerine uygulanır. Locpynol Krem 5 adet 5 g’lık tüplerde veya 1 adet 30 g’lık tüpte bulunmaktadır. 5 gr’lık tüpler bir karton kutuda 5 adet beyaz kapaklı tüp ve yanında 5 adet pansuman bandı ile birlikte sunulmaktadır. 30g’lık tüp bir karton kutuda 1 adet beyaz kapaklı tüp, 6 adet pansuman bandı ve 1 tahta spatula ile birlikte sunulmaktadır.

locpynol krem, locpynol krem fiyatı, locpynol 5 krem, locpynol krem nedir, locpynol krem ne işe yarar, locpynol krem fiatı, locpynol krem muadili, locpynol krem yorumları, locpynol krem kullananlar, locpynol krem yorum, locpynol krem süslü, locpynol krem kadınlar kulübü, 

Locpynol Krem Ne İşe Yarar?

Locpynol Krem, iğne uygulaması ve küçük deri cerrahisinde, girişimden önce deri
üzerinde ağrının azaltılmasında kullanılır.  Locpynol Krem ayrıca, cerrahi girişimlerden veya diğer lokal anesteziklerin enjeksiyonla uygulanmasından önce genital mukoza üzerine uygulanabilir. Locpynol Krem ayrıca temizlemeyi kolaylaştırmak için bacak ülserlerinde ağrının giderilmesinde kullanılır.

Locpynol Krem Faydaları

Lidokain, impulsların başlatılması ve iletilmesi için gerekli iyonik akışları inhibe eden amid tipi bir lokal anestetiktir. Bu, nöronal membranı stabilize eder ve lokal anestezik etkiyi etkiler. Lidokain içeren bu krem şu anda harici bir krem, intradermal enjekte edilebilir toz, harici jel, oftalmik jel, harici jöle, harici losyon, harici merhem, harici yama, enjeksiyon çözeltisi ve topikal çözelti olarak mevcuttur.

Bu krem böcek ısırıkları, böcek sokmaları, ağrı, acı ve kaşıntı hissini bloke eder. Ayrıca bu krem lazer epilasyon işlemi, kan aldırma işlemi, dövme işlemi, iğneli epilasyon işlemi, minör cilt cerrahi işlemi, küçük estetik operasyonlar gibi işlemlerden önce cilde uygulanır.

Locpynol Krem Nasıl Kullanılır?

Bu krem yalnızca sağlam deri veya genital mukoza zarlarında kullanım içindir. Bu kremin gözlerle veya açık yaralarla temastan kaçının. Sadece reçete edilen bölgeye ve belirtilenden daha uzun süre uygulayın. Daha geniş bir alana veya uzun süreli uygulama, lidokain ve prilokain emiliminde artışa ve dolayısıyla potansiyel yan etkilere neden olabilir.

Locpynol Krem Fiyatı

Locpynol Krem %5 5 g 5 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 25.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 145.26 TL dir.

Locpynol Krem Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi bu ilacın içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Bu kremin kullanıldığı bölgede hafif bir reaksiyon (ciltte solgunluk veya kızarıklık, hafif şişlik, ilk yanma veya kaşıntı) oluşabilir. Bu yan etkilerden herhangi biri sizi rahatsız ediyorsa veya geçmiyor gibi görünüyorsa, doktorunuza veya eczacınıza başvurun. Bu kremi kullanırken kendinizi kötü hissetmenize neden olan her şeyi doktorunuza söyleyin. Bunlar krem ​​ve anesteziklere verilen normal reaksiyonlardır ve herhangi bir önlem gerekmeksizin kısa sürede kaybolur.

Bu kremi kullanırken herhangi bir sıkıntılı veya olağandışı etkiler yaşarsanız, kullanmayı bırakın ve mümkün olan en kısa sürede doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Deri, genital mukoza veya bacak ülserlerinin tedavisi sırasında tedavi edilen bölgede geçici lokal deri reaksiyonları, solukluk, kızarıklık, şişlik gibi yaygın yan etkiler oluşabilir. Genital mukoza veya bacak ülserlerinin tedavisi sırasında tedavi edilen bölgede başlangıçta hafif yanma, kaşıntı veya sıcaklık hissi oluşabilir.

Cildin tedavisi sırasında tedavi edilen bölgede başlangıçta hafif yanma, kaşıntı veya sıcaklık hissi, genital mukozanın tedavisi sırasında tedavi edilen bölgede uyuşma ve karıncalanma oluşabilir.  Bacak ülserlerinin tedavisi sırasında tedavi edilen ciltte tahriş oluşabilir. Bu yan etkilerden herhangi birisini görürseniz hemen ilacı kullanmayı bırakın ve mutlaka doktorunuza başvurun.

Deri, genital mukoza veya bacak ülserlerinin tedavisi sırasında nadir durumlarda anafilaktik şoka (deri döküntüsü, şişme, ateş, solunum güçlüğü ve bayılma) dönüşebilen alerjik reaksiyonlar, cilt tedavisi sırasında methemoglobinaemia (kan bozukluğu), cildin tedavisi sırasında tedavi edilen bölgede (özellikle uzun uygulama sürelerinden sonra egzamalı çocuklarda) küçük nokta şeklinde kanamalar gibi yan etkilerden herhangi birisini görürseniz hemen ilacı kullanmayı bırakın ve mutlaka doktorunuza başvurun.

Locpynol Krem Kullananların Yorumları

Locpynol Kremi daha önce kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.