Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kozmetik
  4. »
  5. Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
88 0

loreal paris mega air volume siyah maskara, loreal paris air mega volume mascara black, loreal paris mega volume air, loreal paris air volume mega maskara, loreal paris air volume mega maskara kullananlar, loreal paris air volume mega hacim veren maskara black, loreal paris air volume mega mascara review, loreal Paris air volume mega maskara waterproof, loreal paris air volume mega maskara 01 black, loreal paris air volume mega maskara son dönemlerin en çok merak edilen ve en yeni maskaralarından birisi. Herkesin bildiği gibi L’Oreal Paris bu yepyeni air volume mega maskarasını bu ay piyasaya sürdü. Ben de sizler için kendim için satın alıp kullanan kişilerin gerçek kullanıcı yorumlarının bir araya getirdim.

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Fiyatı

L’Oreal Paris Mega Air Volume maskaranın tavsiye edilen liste fiyatı 99,90 TL’dir. Fakat bu fiyat maskaranın satıldığı güzellik marketlerine ve e-ticaret sitesine göre daha farklı rakamlarda da satışa sunulabiliyor.

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Kullananların Yorumları

Kullanıcı: L’Oreal Paris Mega Air Volume maskara 2 katta uzatma etkisi iyi … çok fazla bir hacim beklemeyin ama yine de kullanmaya değer diyebilirim.

Kullanıcı: Her zamanki Loreal kalitesi.Kirpiklerim kendiliginden uzun ve kivrik oldugu icin cok daha guzel gosterdi.Hafif yapili agirlik yapmiyor.

Kullanıcı: Çok beğendim, hem uzattı , tek tek ayırdı, hem dolgunluk verdi. Hiç ağırlık yapmadı. Kesinlikle artık favorim

Kullanıcı: Normalde paradise kullanıyordum bu kez L’Oreal Paris Mega Air Volume maskara denemek istedim paradise ile aynı ayarda denebilir. Güzel hacim veriyor 👍🏻

Kullanıcı: Olmayan kirpiklerim bi an da uzadı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kullanıcı: Kirpikleri çok güzel kaldırıp uzatıyor hacim de sağlıyor tek kötü yanı biraz boyası çabuk akabiliyor bazen

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.