Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Ev ve İç Giyim
 4. »
 5. Nemson Rutubet Giderici Nedir? Ne İşe Yarar? Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Nemson Rutubet Giderici Nedir? Ne İşe Yarar? Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
139 0

Nemson Rutubet Giderici Nedir?

Nemson rutubet giderici, ortamda bulunan rutubeti, aparatı ve içinde bulunan tableti aracılığı ile azaltmaya yarayan doğal bir üründür. Ortamdaki buğu ve küf kokusuna da çözüm getirmektedir. Bu postta; nemson rutubet giderici, nemson rutubet giderici tablet, nemson rutubet giderici yorumlar, nemson rutubet giderici yorumları, nemson rutubet giderici aparat, nemson rutubet giderici tablet kullananlar, nemson rutubet giderici tablet nasıl kullanılır, nemson rutubet giderici nasıl kullanılır, nemson rutubet giderici kullananlar, nemson rutubet giderici ne işe yarar şeklindeki sorulara yanıt bulacaksınız.

Nemson Rutubet Giderici Ne İşe Yarar?

 • Nemson rutubet giderici, bir tablet ve ortamdan içine hapsettiği suyu tutan aparatı sayesinde, fazla nemi alan bir üründür.
 • Ürün çalışırken bir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan, kalsiyum klorürden oluşan doğal tableti sayesinde bulunduğu odadaki nemi alarak, küflenmeyi önler.
 • Tabletinin ömrü, kullanıldığı ortamın nem orana göre değişmekle birlikte ortalama 20-45 gün arası kullanılmaktadır. Çok nemli ortamda 24 saatte 1 damla su oluşmaktadır.
 • Tablet bittikçe, haznede biriken su dökülerek kullanılmalıdır.

Nemson Rutubet Giderici Muadili

 • Miss Flora Rutubet Giderici
 • Saban Rutubet Giderici

Nemson Rutubet Giderici Fiyatı

Nemson rutubet giderici aparat + 300 gr yedek tablet 39,99 tl.

Nemson Rutubet Giderici Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Kış ayı olduğundan dışarıya asamadığım çamaşırları astığım odada küf oluşmaya başladı, ürünü kullanmaya başlamadan önce küfleri sildim, yaklaşık bir haftadır küf yok ve aparatın içinde su birikiyor.

Kullanıcı: Ürün işe yarıyor ancak tableti sonuçta bir kimyasal. Acaba uyuduğumuz odada kullanırsak sağlığa zarar verir mi bilemedim

Kullanıcı: Bu kadar iyi performans beklemiyordum, her gün biriken suyu gördükçe şaşırıyorum

Kullanıcı: Aparatı olmadan olmaz, tabletine uygun boyutlarda, mutlaka tablet ve aparat birlikte satın alınmalı.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.