New Essentials Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları – Güzellik Trendleri
Bilgi

New Essentials Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

New Essentials Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

New essentials kaş ve kirpik serumu satın almayı düşünüyor ama aklınızda new essentials kaş kirpik serumu, new essentials kaş kirpik serumu kullananlar, new essentials kaş kirpik serumu ekşi, new essentials kaş kirpik serumu yorum, new essentials kaş kirpik serumu yorumları, new essentials kaş serumu, new essentials kaş kirpik serumu kullanımı, new essentials kaş kirpik serumu yorumlar, new essentials kaş kirpik, new essentials kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları nedir gibi birkaç soru işareti varsa bu yazımızda hem sizin için hem de kendimiz için New essentials kaş ve kirpik serumunu araştırdık. New essentials kaş ve kirpik serumu nedir, ne işe yarıyor, işe yarıyor mu, içeriği nedir, şikayet ve kullanan kişilerin kullanıcı yorumlarını derlediğimiz yazımızı mutlaka dikkatlice okumalısınız.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu

New essentials kaş ve kirpik serumu kullanıcılarının neredeyse %95’inden olumlu yorum alan oldukça etkili ve muadillerine göre çok hızlı işe yarayan bir kaş ve kirpik serumudur. Kaşka kirpikler için özel olarak üretilen sayılı serumlardan birisi olan New essentials kaş ve kirpik serumu son dönemlerin en çok satan kaş kirpik serumlarından birisi olduğunu biliyor muydunuz?

New Essentials Kaş Kirpik Serumu Fiyatı

10 ml’lik ambalajda satışa sunulan New essentials kaş ve kirpik serumu indirim dönemine denk gelirseniz 55 TL’den satın alabilirsiniz ama normal satış fiyatı 129 TL’dir. Ayrıca kendi orijinal web sayfasında New essentials kaş ve kirpik serumu diğer serumlarla birlikte set olarak satın almanız da mümkün. Bu sayede hem kaş ve kirpik serumu hem de New essentials markasını ait diğer bakım serumlarının çok daha uygun bir fiyata satın almanız mümkün.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu İçeriği

New essentials kaş ve kirpik serumu içerik sıralaması şu şekildedir; Aqua, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis Leaf Extract, Biotin, Equisetum Arvense Extract, Niacin, Calcium PAntothenate, Humulus Lupulus Extract, Arctium LAppa Root Extract, Lawsonia Inermis Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Betula Alba LEaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Sodium Benzoate, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Lecithin, Beta-Glucan, MAltodextrin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethyxylglycerin, Dimethicone,Polysorbate-20.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu  Şikayet

Kullanıcılarının neredeyse tamamından olumlu dönüş alan New essentials kaş ve kirpik serumu çok az bir kesim tarafından memnun kalınmadan iade edilmek istenmektedir. Her üründe olduğu gibi New essentials kaş ve kirpik serumun da kullanıcıların tamamında kullanıcının istediği etkinin tamamı sağlanamayabiliyor.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: New essentials kaş ve kirpik serumu kopan kirpiklerimi yerine getirdiği için gerçekten de minnettarım. Her ne kadar piyasada satılan diğer kaş ve kirpik serumlarına göre hem daha az içerikli hem de daha pahalı olmasına rağmen iyiki tercih etmişim diyorum. 5. günün sonunda kopan kirpiklerimin yerine yenilerinin küçük küçük çıkmaya başladığını gördüğüm andan itibaren kullanmayı asla bırakmadım. New essentials kaş ve kirpik serumun bugün 17. günündeyim ve kirpiklerim eskisinin neredeyse iki katı.

Kullanıcı: kurumuş yüzüme kullanma inadım yüzünden kirpiklerim ciddi anlamda dökülmeye başladı. Ben de pek çok farklı satış sayfasındaki yorumları okudum ve bugün sipariş verdim. Geldiği günden itibaren kullanmaya başlayacağım ve etkilerini yorum yazarak sizinle paylaşacağım.

Kullanıcı: New essentials kaş ve kirpik serumu hem sabah hem de akşam düzenli olarak kullanıyorum. Kirpiklerim ilk başta günde olduğundan 5-6 adet daha fazla döküldü ama bugün neredeyse üçüncü haftada oldu ve kirpiklerim de inanılmaz bir dolgunluk ve uzunluk var. Dünyanın parasını verip kirpik liftingi yaptıracağım ama kutu kutu alır hem doğal hem de işlem sonrasında kirpiklerimi dökmeyecek bir bakım serumu almak daha mantıklı geliyor bana.

Kullanıcı: vallahi iyi ki almışım New essentials kaş ve kirpik serumu. Kullandığım günden beri kirpiklerimi beslediğini ve gürleştirdiğini hissediyorum.

Kullanıcı: New essentials kaş ve kirpik serumu fiyatına göre sizce de biraz küçük değil mi? Yani sadece bana öyle geliyor olamaz çünkü on ml’lik bir ürün gerçekten de o parayı hak etmiyor diye düşünüyorum. Ürünü karalamak istemiyorum ama keşke ürün içeriği birazcık daha fazla olsaydı bu fiyatı düşünüldüğünde.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: