Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Organix Siyah Maske Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Organix Siyah Maske Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

admin admin -
130 0

Organix markasına ait soyulabilir siyah maske hakkında yapılan organix siyah maske, organix siyah maske yorumları, organix siyah maske fiyatı, organix siyah maske faydaları, organix siyah maske kullanımı, organix siyah maske ekşi, organix siyah maske soyulabilir, organix siyah maske nasıl kullanılır, organix maske, organix maske kullananlar, organix maske fiyatı, organix maske kil, organix maske çeşitleri, organix maske gold, organix maske şok, organix maskesi kullananlar, organix maske faydaları, organix maske ekşi aramalara istinaden yaptığımız araştırmaları ve kullanıcı yorumlarını sizler için derledik. 

Organix Siyah Maske Nedir, Ne İşe Yarar?

Organix siyah maske temiz cilt üzerine uygulanan cildi temizlerken aynı zamanda nem dengesini sağlayan çift yönlü bir cilt temizleyici üründür. Özellikle yağlı ve karma cilt tipine sahip kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilen Organix siyah maske soyulabilir yapısı sayesinde siyah nokta oluşumunu engelleyerek ciltte bulunan gözenekleri temizler.

Organix Siyah Maske Fiyatı

150 ml’lik bir plastik tüp ambalajda satılan Organix siyah maske i̇ndirimli dönemde 18 TL’den satılırken normal satış fiyatı ise 40 TL’dir.

Organix Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Herhangi sıradan maskeler gibi. Organix siyah maske bir arkadaşım tarafından bana hediye edildi ama öyle övdükleri kadar muhteşem etkilere sahip olduğunu düşünmüyorum.

Kullanıcı: Organix siyah maske denediğim en iyi soyunabilir maskelerden birisi. Özellikle kolay ulaşılabilir olması benim için bir avantaj. Yaklaşık olarak iki tüp bitirdim ve üçüncü tüpü de bitirmek üzereyim buradan ne kadar çok sevdiğimi de anlayabilirsiniz elbette.

Kullanıcı: Organix siyah maskeyi duştan çıktıktan sonra yüzüme uyguluyorum ve kuruduktan sonra soyarak çıkarıyorum. Kullandığım en iyi siyah nokta karşıtı maske diyebilirim üstelik piyasada bulunan diğer soyunabilir maskelere göre çok da ekonomik olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcı: Organix siyah maskenin kokusu bana biraz ağır geliyor ama yinede bitirmeden atmayacağım. Bendeki siyah noktaları almadı ama belki de duştan sonra kullanmak daha etkili olacaktır.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.