Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Prepagel Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Prepagel Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
2893 2
prepagel jel, prepagel jel nedir, prepagel jel fiyat, prepagel jel krem ne işe yarar, prepagel krem, prepagel krem nedir, prepagel krem fiyat, prepagel krem ne işe yarıyor, prepagel jel ekşi, prepagel jel muadili, prepagel jel prospektüs, prepagel jel fiyat 2021, prepagel jel ne kadar, prepagel jel krem, prepagel jel fiyat, prepagel 40 g jel, prepagel jel muadili, prepagel 1+ 5 jel, prepagel krem

prepagel jel, prepagel jel nedir, prepagel jel fiyat, prepagel jel krem ne işe yarar, prepagel krem, prepagel krem nedir, prepagel krem fiyat, prepagel krem ne işe yarıyor, prepagel jel ekşi, prepagel jel muadili, prepagel jel prospektüs, prepagel jel fiyat 2021, prepagel jel ne kadar, prepagel jel krem, prepagel jel fiyat, prepagel 40 g jel, prepagel jel muadili, prepagel 1+ 5 jel, prepagel krem fiyat hakkında merak ettiklerinizin tamamı bu yazıda!

Prepagel Jel Krem Nedir?

Prepagel jel krem, travma sonucu oluşabilen ezik, çürük, burkulma (distorsiyon), kan toplanması (hemotom), ve kiriş kılıfı yangısında (tendosinovit ( tendovaginit) ) durumlarında, omurga kemiğinin ağrılı durumlarında (servikal sendrom, sırt ağrısı, bel ağrısı (lumbago), siyatik), yüzeysel toplardamar iltihabı (tromboflebit) ve varisleşmiş damar problemlerinde, kas yırtılması, boyun tutulması, omuz tutulması, bel ağrısı için kullanılan etkili bir ilaçtır. Haricen kullanılmaktadır ve kesinlikle ağız yoluyla kullanılmaz. Bu jelin şişlik giderici (antiödematöz), iltihap giderici (anti-anflamatuvar) ve ağrı kesici (analjezik) özellikleri vardır.

prepagel jel, prepagel jel nedir, prepagel jel fiyat, prepagel jel krem ne işe yarar, prepagel krem, prepagel krem nedir, prepagel krem fiyat, prepagel krem ne işe yarıyor, prepagel jel ekşi, prepagel jel muadili, prepagel jel prospektüs, prepagel jel fiyat 2021, prepagel jel ne kadar, prepagel jel krem, prepagel jel fiyat, prepagel 40 g jel, prepagel jel muadili, prepagel 1+ 5 jel, prepagel krem

Prepagel Jel Krem Ne İşe Yarar?

Etken maddesi  Aessin, Dietilamin Salisilat olan PREPAGEL  Jel, vücutta iltihaba ve ağrıya neden olan biyolojik etmenleri azaltmaya yararlı bir preparattır.  Ağrı yada iltihabi vakıalar ile ilgilidir. Bel ağrısı, romatizmal ağrılar, siyatik, bursit, hematom (deri altında kan toplanması),  kas ağrıları, hasar ve zedelenme ile meydana gelen ağrılı vakıalar, burkulma, ezilme, kas yırtılmaları, yüzeysel toplardamar iltihabı, tendon iltihabı ve  eklem iltihabı rahatsızlıklarının tedavisinde uygulanır.

 • Bel ağrısı, omuz ağrısı, bacak ağrısı, boyun ağrısı gibi durumlarda ağrıyı geçirir.
 • Omuz tutulması, boyun tutulması gibi durumları iyi eder.
 • Şişlik durumlarında şişliği geçirir.
 • Vücutta ağrıya ve iltihaba sebep olan durumları ortadan kaldırır.
 • Romatizmal ağrıları iyi eder.
 • Travma sonucu oluşan ezik, çürük, burkulma (distorsiyon), kan toplanması (hemotom), ve kiriş kılıfı yangısında (tendosinovit ( tendovaginit) ) kullanılır ve bunları ortadan kaldırır.
 • Yüzeysel toplardamar iltihabı (tromboflebit) ve varisleşmiş damar sorunlarında, kas yırtılması tedavisinde kullanılır.
 • Eklem iltihabı ve tendon iltihabı durumlarında kullanılır.
 • Kan toplanması ve morluk gibi durumları ortadan kaldırır.

Prepagel Jel Krem Fiyatı

Prepagel jel kremin fiyatı 21,37 TL’dir.

Prepagel Jel Krem Muadili

Prepagel Jel Krem Yan Etkileri

 1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
 2. İlacın kullanımına bağlı olarak yaygın görülen herhangi bir yan etki bildirilmemiştir.

Prepagel Jel Krem Kullanıcı Yorumları

Prepagel jel krem için herhangi bir web sitesinde kullanıcı yorumuna denk gelmedik bu yüzden de bu kısmı dolduramıyoruz. Ama eğer siz daha önce bu kremi kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. Ahmet özköse - -

  Birkaç yıl önce çarpma, ezilme sonucu oluşan iç kanama sonucu oluşan kan toplanmasını (morlukları) tedavi için eczacının önerisile satın almıştım. Gerçekten moraran bölgeye haricen günde 3 defa sürerek 3, 4 günde iyileşmiş. Halen bu türden vücudumun çeşitli yerlerinde oluşan morlukları tedavi için kullanıyorum.

 2. Canan Başkurt - -

  Prepagel’ i, ortopedi doktoru, geceleri bacaklarıma ve ayak tabanlarıma giren krampları çözmek için vermişti. Varislerimden ve ayakta çalışmakta kaynaklı kramplarıma iyi gelen ve dakikasında çözen bir jel. O jel olmazsa olmazım.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.