Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Pruzon Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

Pruzon Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
630 1

Pruzon krem, pruzon krem fiyat, pruzon krem ekşi, pruzon krem kullanıcı yorumları, pruzon krem ne işe yarar, pruzon krem fiyatı 2021 eczane, pruzon krem kullananların yorumları, pruzon krem fiyat 2021, pruzon krem yorumları, pruzon krem vajinal mantar hakkında aradığınız tüm cevaplar bu yazımızda. Ben de hem kendim hem de sizler için pruzon kremi araştırdım. Pruzon kremi almadıysanız ya da almaya karar vermek konusunda kararsızsanız bu yazımızı mutlaka dikkatlice okumalısınız. 

Pruzon Krem Nedir?

Pruzon krem/pomad doğal ve bitkisel içeriği sayesinde kaşıntı, böcek sokması, alerji, pişik, mantar gibi cilt dokusu rahatsızlıklarında kullanılan oldukça etkili bir kremdir.

Pruzon Krem Ne İşe Yarar?

 • Mantarı hafifletir ve yayılmasını engeller.
 • Alerji tedavisinde kullanılır.
 • Yaralar üzerinde kullanılabilir.
 • Kaşıntıyı giderir.
 • Pişiklerde kullanılabilir.
 • Egzama tedavisinde kullanılır.

Pruzon Krem Muadili (Eşdeğer) İlaçlar

Pruzon krem için muadil olabilecek ya da eşdeğer içeriklere herhangi bir krem yok. Çünkü aynı özelliklerde içeriklere sahip başka bir krem yok. Özel olan formülünün doğal bileşenleri sayesinde çok etkili ve tek.

Pruzon Krem Fiyatı

40 gram krem içeriği olan ve tüp formda satışa sunulan Pruzon kremin tavsiye edilen satış fiyatı 45 TL’dir. E ticaret sitelerinden ya da eczanelerden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Pruzon Krem Nasıl Kullanılır?

Pruzon krem / Pomad ilk 2-3 gun günde 2 sefer kullanılmalı ve takip eden diğer günlerde günde 1 defa kullanılmalıdır. Kaşıntı eğer devam etmiyorsa krem kullanılmamalı ama ihtiyaç duyuldukça bu şekilde kullanılmalıdır.

Pruzon Krem Kullananlar

Kulanıcı : anal kaşıntıyı anında giderir. Bu nahoş durum için oldukça etkili olan pruzon kremi bu sebepten kullanmak isteyen varsa düşünmesin bile.

Kullanıcı : yıllardır ara sıra makat bölgesinde kaşıntı olur ve pruzon krem bu sorun için oldukça etkilidir.

Kulanıcı : Kaşıntı illeti yüzünden sosyal hayatım sıfıra inince ben de pruzon kremi aldım mecbur. İşe yaramaz sanıyordum ama anında işe yarar mı bir krem yaaa.

Kullanıcı : Vajinal mantar sorununa anında çözüm arıyorsanız hiç sağa sola sapmayın ve bu kreme bir şans verin.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Sefa - -

  Kıremi ilk yapan adamı işten mi attınız krem hiç Bi işe yaramıyor çözüm bulun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.