Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Selin Beauty BB Krem Kullanıcı Yorumları

Selin Beauty BB Krem Kullanıcı Yorumları

admin admin -
119 0

Selin beauty bb krem, selin beauty bb, selin beauty bb krem kullananlar, selin beauty bb krem süslü, selin beauty bb krem yorum, selin beauty bb krem extra light, selin beauty bb krem medium, selin beauty bb krem renkleri, selin beauty bb krem dark, selin beauty bb krem ekşi hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazımızda. Selin Ciğerciye ait selin beauty bb krem kullanan kişilerin yorumlarını olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde müdahale etmeden yazımıza ekliyoruz. u sayede ürünü alıp almamak konusunda bu yorumlar size faydalı olacaktır.

Selin Beauty BB Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Çok tereddüt ederek sipariş verdin ve selin beauty bb kremi korkarak satın aldım diyebilirim. Ama kesinlikle bugüne kadar kullandığım en hafif yapıya sahip ve kapatıcılığı oldukça yüksek bir bb krem.

Kullanıcı: Ben maalesef ki selin beauty bb krem kullanan diğer kullanıcılar kadar memnun kalmadım. Biraz şişirilmiş bir ürün olarak düşünüyorum çünkü herhangi bir şekilde cildimdeki lekeleri ve kusurları kapatmadı ama bunun yanında da cildime uyguladıktan sonraki cildimde bıraktığı o kadifemsi hissi çok beğendim diyebilirim.

Kullanıcı: Sürdüğüm andan itibaren cildinde ipek gibi bir his bıraktı selin beauty bb krem. Bu hissin dışında öyle çok yoğun bir örtücülüğün olduğunu düşünmüyorum ama sonuçta bu bir fondöten değil bb krem.

Kullanıcı: Kendi orijinal web sayfasından sipariş verdim selin beauty bb krem ambalajı oldukça zarar görmüş bir şekilde elime ulaştı. Bu sorun belki de kargo şirketinden kaynaklı olabilir ama bana göre de biraz abartılmış bir ürün. Hani öyle mucizeler falan yaratmıyor ama ortalama bir bb krem gibi.

Kullanıcı: Bence cildi nemlendirmeden veya bir serum uygulanmadan cilde sürüldüğünde öyle muhteşem bir etki bırakmıyor ama eğer cildinizi iyi nemlendirir veya parlaklık veren bir sorum üzerine uygularsanız gerçekten de çok etkili. Kesinlikle kullanım şeklinize göre memnun kalıp kalmamanız aynı orantıda. Bu yüzden bence selin beauty bb krem kesinlikle parasını hak ediyor. 

Kullanıcı: Trendyoldan sipariş verdim ve çok kısa bir sürede elime ulaştı. Bir bb kremden bekletinize göre değişir selin beauty bb kremin iyi olup olmaması. Çünkü öyle ciltteki lekeleri falan kapatmıyor. Bu ürün sadece orta örtücülükte ama ciltteki duruşu ve hissi mükemmel.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.