Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kozmetik
 4. »
 5. Selin Beauty Maskara Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Selin Beauty Maskara Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
314 0

Selin Ciğerci’ye ait Selin Beauty şimdilerde eni çıkan maskarası ile çok merak ediliyor. Özellikle televizyon reklamlarından sonra Selin Beauty maskaralarına büyük bir ilgi oluştu. Aynı anda hem kendi web sitesinde hem de diğer e-ticaret sitelerinde satışa çıkan iki farklı maskara çeşitini sizler ve kendim için araştırdım. Selin beauty mascara, selin beauty maskara kullananlar, selin beauty maskara yorumları, selin beauty maskara çeşitler, selin beauty maskara fiyatı, selin beauty maskara kıl fırça, selin beauty maskara silikon fırça, selin beauty maskara plastik fırça, selin beauty maskara yorum, selin beauty maskara kullanıcı yorumları, selin beauty maskara süslü gibi yapılan tüm aramalara yanıt olabilecek bu yazımı sizlerle paylaşıyorum.

Selin Beauty Maskara Fiyatı

Selin Beauty maskara fiyatları her iki çeşidinde de aynı. Hem Selin Beauty Bengal maskara hem de Selin Beauty Boombay maskaranın fiyatı 114 TL’dir. Her iki maskaradan ilerleyen günlerde mutlaka farklı indirim oranlarıyla da karşımıza çıkacaktır.

 

Selin Beauty Maskara Çeşitleri

Selin Beauty markasına ait şimdilik iki çeşit maskara bulunmakta. Bunlardan ilki plastik fırçalı diğeri ise kıl fırçalı şekilde satışa sunulmuştur. Her iki ürünün de etkileri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

Selin Beauty Bengal Maskara

 • Plastik yani silikon fırça yapısına sahiptir.
 • Uygulandığı andan itibaren kirpik kıvırma etkisi yaratır.
 • Uygulandığı andan itibaren kirpik lifting etkisi yaratır.
 • Silikon fırçasının formu sayesinde uygularken bulaşma yapmaz.
 • Fırçanın formu sayesinde tüm kirpiklere ulaşır ve en küçük kirpikleri dahi belirginleştirir.
 • Akma yapmaz ve kolay temizlenir.

Selin Beauty Boombay Maskara

 • Kıl fırça yapısına sahiptir.
 • Uygulandığı andan itibaren tüm kirpiklere ulaşır ve belirginleştirir.
 • Tüm kirpiklere hacim kazandırarak kirpiklerin daha gür görünmesini sağlar.
 • Kıl fırçanın formu sayesinde uygulama sırasında bulaşma yapmaz.
 • Akma yapmaz ve kolay temizlenen formüle sahiptir.

Selin Beauty Maskara Kullanımı

Seçeceğiniz Selin Beauty maskarayı uygulamadan önce tüm kirpiklerinizin bakım yaptığınız diğer kırpık ürünlerinden arınmış olması gerekmekte. Bu sayede maskaranın tamamı tüm kirpiklerinize daha kolay uygulanır ve bulaşma yapmaz. Selin Beauty maskara çeşitlerinin her ikisi de akmaz ve bulaşma yapmaz ama bunun yanı sıra oldukça da hızlı temizlenir.

Selin Beauty Maskara Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Kirpik liftin etkisi gerçekten de şahane. Selin Ne yapsa alırım ve istisnasız beğenirim. Bu maskarayı bana hediye olarak göndermişti ve böyle bir etki hayal bile edemezdim. Yıllardır kullandığım maskarayı unutturdu bana.

Kullanıcı: Selin Beauty maskara Bombay çeşidini çok beğenerek kullanıyorum. Özellikle de akmaması çok hoşuma gidiyor. Tek seferde temizlenmesi ve kalıntı bırakmaması da bir kadının en seveceği özelliklerden birisi.

Kullanıcı: Öyle güzel ve baskın bir siyah rengi var ki ilk bakışta fark ediliyor. Selin Beauty maskara Bengal tam benim istediğim gibi. Uygulaması kolay silmesi kolay ve en önemlisi de akıp bulaşma yapmaması. Daha ne olsun ki.

Kullanıcı: Selin Beauty maskaranın her iki çeşitini de sipariş ettim. Merakla bekliyorum.

 

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.