Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Sensicort Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Sensicort Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
156 0
sensicort krem, sensicort krem nedir, sensicort krem ne işe yarar, sensicort krem ne için, sensicort krem kullananlar, sensicort krem kullanıcı yorumları, sensicort krem yorumları, sensicort krem etken maddesi, sensicort krem yan etkileri, sensicort krem nasıl kullanılır, sensicort krem muadili

Sensicort krem hakkında yapılan sensicort krem, sensicort krem nedir, sensicort krem ne işe yarar, sensicort krem ne için, sensicort krem kullananlar, sensicort krem kullanıcı yorumları, sensicort krem yorumları, sensicort krem etken maddesi, sensicort krem yan etkileri, sensicort krem nasıl kullanılır, sensicort krem muadili ama terimlerini istinaden merak etmiş olduğunuz tüm soruların cevaplarını.

Sensicort Krem Nedir?

Sensicort krem, alerjik dermatit veya egzama gibi cilt rahatsızlıklarında kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur.  Kullanımı 1 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler içindir. İlaç Etken Maddesi: Alklometazon

sensicort krem, sensicort krem nedir, sensicort krem ne işe yarar, sensicort krem ne için, sensicort krem kullananlar, sensicort krem kullanıcı yorumları, sensicort krem yorumları, sensicort krem etken maddesi, sensicort krem yan etkileri, sensicort krem nasıl kullanılır, sensicort krem muadili

Sensicort Krem Ne İşe Yarar?

 • Alerjik dermatit
 • Egzama
 • Kaşıntı
 • Tahriş

Sensicort Krem Nasıl Kullanılır?

 • Hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. Her ne sebeple olursa olsun ilacınızı tarif edildiği gibi kullanmıyorsanız bunu hekiminize söylemelisiniz. Zira hekiminiz bu ilacın üzerinizde etkisinin olmadığına kanaat getirir ve gereksiz yere tedaviyi değiştirebilir.
 • İlacı uygulayacağız bölgeyi temizleyiniz. Parmağınızla  ufak miktarda aldığınız ilacı ince bir tabaka halinde ilgili bölgeye yayıp hafif hareketlerle cilde yediriniz. Üzerini hava almayacak şekilde kapatmayınız veya bandajlamayınız.
 • Günlük tavsiye edilen doz: Günde 2-3 kere kullanılabilir.

Sensicort Krem Fiyatı

Sensicort kremin fiyatı 42,57 TL’dir.

Sensicort Krem Yan Etkileri

Sensicort krem doğru olarak kullanıldığı zaman herhangi bir sorun meydana gelmediği  görülmüştür. Bununla birlikte, özellikle yüzünüzde olduğundan daha fazla krem kullanırsanız, bunlar aşağıdakilere yol açabilir:
•Ciltte incelme, batma, kabarma, soyulma, şişme, kaşınma, yanma, deri döküntüsü, deride kuruluk ve kırmızı lekeler görülebilir. Bunlara bebeklerde ve çocuklarda daha kolay rastlanır.
•Saç foliküllerinin iltihaplanması, aşırı saç büyümesi, cilt pigmentasyonunun azalması ve alerjik cilt reaksiyonları.
•Dermatit (cilt iltihabı) (cildin kızarıklığına ve kaşınmasına neden olan deterjanlar gibi dış etkenlere cildin tepki verdiği bir durumdur.)
Bunlara bebeklerde ve çocuklarda daha kolay rastlanır. Bunlar ilacın hafif yan etkileridir.

Sensicort Krem Kullanıcı Yorumları

Sensicort krem için herhangi bir web sitesinde kullanıcı yorumuna denk gelmedik bu yüzden de bu kısmı dolduramıyoruz. Ama eğer siz daha önce bu kremi kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.