Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Cilt Bakımı
 4. »
 5. Shiseido Vital Perfection Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Shiseido Vital Perfection Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
124 0
Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi kullananlar

Shiseido vital perfectionı ben de sizler gibi çok merak ettim ve satın almadan önce araştırma yapmak istedim. Bu yazıda Shiseido Vital Perfection hakkında aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Shiseido vital perfection uplifting and firming cream, shiseido vital perfection uplifting and firming eye cream, shiseido vital perfection overnight firming treatment, shiseido vital perfection uplifting firming cream (15ml), shiseido vital perfection uplifting and firming cream kullananlar, shiseido vital perfection uplifting and firming day cream, shiseido vital perfection uplifting firming eye cream (3ml), shiseido vital perfection yorumlar, shiseido vital perfection uplifting firming express eye mask.

Shiseido Vital Perfection Nedir?

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi, yaş almaya bağlı olarak gelişen yorgunluk belirtilerini azaltmaya ve cildinizin çok daha sağlıklı ve en aydınlık görünümünü yeniden kazandırmaya yardımcı göz çevresi ve bakımı kremidir.

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi kullananlar

Shiseido Vital Perfection Ne İşe Yarar?

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi;

 • Yaşa bağlı yorgunluk belirtilerini azaltmaya, cildinizin en aydınlık görünümünü yeniden kazandırmaya yardımcı olur.
 • Retinol içerir. Retinol, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı daha fazla direnç için cildin doğal hyalüronik asit üretimini destekler. Cildin yenilenmesini teşvik eder, dermisin yoğunluğunu arttırır.
 • Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi ipeksi zengin, sıkılaştırıcı göz kremi ile 1 hafta içinde göz çevresindeki sıkılığı gözle görülür şekilde artırın.
 • Sarkma, koyu halka ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtileriyle savaşmak isteyen herkes için uygun bir göz çevresi kremidir.
 • Daha sıkı, daha parlak ve canlanmış bir göz çevresi için yorgunluk belirtilerini düzenlemeye yardımcı olur.
 • Özel MATSU-ProSculpt Kompleksi, göz bölgesinde yaşa bağlı şişkinlik görünümünü azaltmayı hedefler. KURENAI-TruLift Kompleksi ve ReNeura Teknolojisi ++ ™ ise gözle görülür şekilde göz çevresini kaldırıp sıkılaştırırken cildin doğal işlevlerini güçlendirir.
 • Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi ikincil Teknoloji VP8 Teknolojisi, yaşlanmanın belirtilerini gözle görülür şekilde düzeltmek için cildi zeytin kökü, çay ve melek otu özleri gibi hedeflenmiş içeriklerle korumaya yardımcı olur.
 • Yalnızca 1 haftada sarkmalar, kırışıklıklar ve koyu halkaların görünümü azalır. 2 hafta içerisinde daha aydınlık bir göz çevresi sağlar. 4 hafta sonra ise yaşlanmanın neden olduğu yorgun görünümü gözle görülür bir şekilde azaltır.
 • Daha canlı, aydınlık ve toparlanmış bir göz çevresi için yaşlanmanın neden olduğu kırışıklık, gözaltı koyu halkalara karşı göz çevresini korur ve nemlendirir.

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremi fiyatı

Shiseido Vital Perfection Fiyatı

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kreminin fiyatı 850 TL’dir.

Shiseido Vital Perfection Nasıl Kullanılır?

Cilt temizliğinin ardından göz altları başta olmak üzere tüm göz çevresine uygulanmalıdır ve günlük rutine eklenmelidir.

Shiseido Vital Perfection Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Çok pahalı olmasına nazaran özellikle 45-50 yaş üzeri kadınlarda botoks etkisi yaratan hem zararsız hem yan etkisiz olması sebebiyle tercih edilebilir. Kendimize bakmayacaksak neden kazanıyoruz bu paraları hanımlar.

Kullanıcı: Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming göz kremini almayı düşünüyorum ama gerçek kullanıcı yorumlarını da merak ediyorum. Çok pahalı ama çok da güvenilir bir marka sanırım alacağım.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.