Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Cilt Bakımı
  4. »
  5. Sierra Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Sierra Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

admin admin -
107 0

Sierra leke kremi formülünde bulunan %5 niacinamide, lapa arbutin ve allontoin sayesinde hücrelerin yenilenmesini destekleyerek lekelerin giderilmesini sağlar.

Cilt yüzeyinde bulunan renk tonu eşitsizlikleri gibi ve açık gözeneklerin sıkılaştırılması gibi pekçok etkiyi de beraberinde getiren ve yeni formülündeki pro vitamin B5 ile cildi derinlemesine nemlendiren oldukça etkili bir bakım kremidir.

Bu yazımızda Sierra leke kremi kullanan kullanıcıların kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sierra Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumu: kuru ve aşırı hassas bir cilde sahibim. Uzun zamandır yorumlarını takip ettiğim bir ürün olması dolayısıyla indirime girer girmez ben de satın aldım. Cilt yüzeyinde hemen Emilio ve gerçekten de ciddi güzel bir parlaklık bırakıyor bu yüzden kullanmaya devam edeceğim

Kullanıcı yorumu: hamilelikten sonra oluşan lekelerimin giderilmesi için kullanıyorum yaklaşık bir ay kadar bir süredir kullanıyorum ve renk tonlarında açılmalar fark ettim

Kullanıcı yorumu: Sierra leke kremini kullanmaya başladığım günden beri güneş lekelerinde çok hafif açılmalar fark ediyorum. Bu yüzden de Sierra leke kremi kullanmaya devam edeceğim.

Kullanıcı yorumu: yapısı cilde uygularken çok güzel ve kadifemsi bir his bırakıyor.

Kullanıcı yorumu: Sierra leke kremi cildimi çok güzel nemlendiriyor bunun yanı sıra fiyat performans ürünü olduğunu da söyleyebilirim.

Kullanıcı yorumu: Sierra leke kremini iki aydır düzenli olarak kullanıyorum ve sonuç olarak kesinlikle tüm olumlu yorumları sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Fiyatına göre içerisinde bulunan içerikler tertemiz ve çok kaliteli. Dünyaca ünlü bir markanın etiketi üzerinde olmuş olsaydı fiyatı yaklaşık olarak on katı falan olurdu. Bu yüzden Sierra leke kremini kullanan birisi olarak ben bu kremi herkese tavsiye ediyorum.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.