Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ünlüler
  4. »
  5. Sıla Gözüm Kimdiri Yaşı, Boyu, Dizileri, Instagram Hesabı

Sıla Gözüm Kimdiri Yaşı, Boyu, Dizileri, Instagram Hesabı

admin admin -
77 0
 sıla gözüm yaş, sıla gözüm kimdir, sıla gözüm instagram, sıla gözüm arıza

Arıza dizisinde oynayan Nihanı kimdir? Arıza dizisinin güzeller güzeli oyuncusu Sıla Gözüm dizide izleyenleri kendisine hayran bıraktıran Gözüm güzelliği ile bir çok kişinin kalbinde taht kurdu. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan Katmer sosyal medya da sık aranan isimlerden biri haline geldi. Sıla Gözüm’ün hayranları sık sık arama motorlarında hayatı hakkında araştırma yapmaya başladılar.

Arıza Nihan kimdir? Sıla Gözüm kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Sıla gözüm hakkında yapılan sıla gözüm, sıla gözüm yaş, sıla gözüm kimdir, sıla gözüm instagram, sıla gözüm arıza, sıla gözüm oynadığı diziler, sıla gözüm yaş, sıla gözüm boyu, sıla gözüm biyografisi hakkındaki detayları bu yazıda bulacaksınız. Keyifli okumalar dileriz.

Sıla Gözüm Kimdir?

ph7 ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdüren başarılı oyuncu daha öncesinde Hoş Sanatlar da tiyatro ve kamera önü oyunculuk eğitimleri aldı.  Reklam filmlerinden oynayan ve modellik yapan Gözüm ilk ekran deneyimini şuan hayat verdiği Arıza dizisindeki Nihan karakteri ile yapmıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan başarılı isim 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Güzelliği kadar oyunculuk yetenekleri ile de oldukça konuşulan oyuncu güzelin daha bir çok yapımda yer alması da muhtemel.

 sıla gözüm yaş, sıla gözüm kimdir, sıla gözüm instagram, sıla gözüm arıza

Sıla Gözüm Kaç Yaşında?

Büyük bir ilgi ve merakla izlenilen ve beklenilen dizinin Nihan karakteri sosyal medya gündeminde de oldukça konuşuldu. Rolünün hakkını vererek ortaya eşsiz bir karakter çıkaran Gözüm fenomen listelerine girdi bile. Sosyal medya dünyasının da yakın bir ilgi ile takip etmeye başladığı Nihan karakterine hayat veren Sıla Gözümün en çok yaşı arama motorlarında soruldu. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu şuan 24 yaşında.

Sıla Gözüm Nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz oyuncunun ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sıla Gözüm’ün Burcu

Doğum tarihi hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız güzel oyuncunun ne yazık ki burç bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sıla Gözüm’ün Boy ve Kilosu?

Sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Gözüm şimdide fiziği ile gündeme oturdu. Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu güzel sarı saçları ve mavi gözleri de ile büyüledi. Güzel oyuncunun takipçileri sıkça fenomenin boyunu ve kilosunu aradılar. Bizler sizler için araştırdık ve bulduk. 168cm uzunluğunda olan fenomen isim 51kg ağırlığında.

Sıla Gözüm’ün Sevgilisi Var Mı?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sıla Gözüm’ün Oynadığı Diziler

Ekranların sevilen genç oyuncusu Gözüm ekranlarının başarılı reyting rekorları kıran dizisi Arıza’da hayat verdiği Nihan karakteri ile büyük bir ilgi toplamıştı. Ekranlara ilk defa Arıza dizisi ile merhaba diyen Sılayı daha nice yapımlarda görmek dileğiyle.

Sıla Gözüm’ün instagram hesabı için tıklayın!

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.