Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
149 0

Skinfood egg white pore gözenek maskesi, skinfood egg white pore, skinfood egg white pore gözenek maskesi kullananlar, skinfood egg white pore mask, skinfood egg white pore mask ekşi, skinfood egg white pore gözenek maskesi 125 g, skinfood egg white pore gözenek maskesi 125 gr, skinfood egg white pore gözenek maskesi boyner, skinfood egg white pore gözenek maskesi fiyat, skinfood egg white pore gözenek maskesi en ucuz, skinfood egg white pore yorum, skinfood egg white pore mask yorum, skinfood egg white pore maske yorum, skinfood egg white pore mask kullananlar, skinfood egg white pore mask fiyat, skinfood egg white pore foam kullananlar, skinfood egg white pore gözenek maskesi kullanıcı yorumları, skinfood egg white pore gözenek maskesi fiyat hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Nedir?

Skinfood egg white pore gözenek maskesi gözeneklerin tıkanmasına neden olan sebumu temizleyen ve arındıran, yumurta akı özütü içerikli etkili bir gözenek küçültücü cilt bakım maskesidir.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Ne İşe Yarar?

Aşırı sebum oluşmasını engellemeye yardımcı, içindeki yumurta akında bolca bulunan albumin maddesi vasıtası ile genişlemiş gözeneklerin küçülmesine, rahatlamasına ve sıkılaşmasına yardım eden özel bir ürün. Yumurta akı, gözeneklerdeki sebumu ve yabancı maddeleri derinlemesine temizler. Ölü deri ve siyah noktaları derinlemesine temizler. Son olarak yine yumurta akı vasıtası ile kalojen hücrelerin büyümesini uyararak cildin elastikiyetinin ve dayanıklılığının arttırılmasına yardım eder.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi İçeriği

Albumin genelde yumurta akı olarak tanımlanır. Ve albumin doğadaki en yüksek kaliteli protein olarak tanınır. Bu ürün ilaveten niasin (Vitamin B3), riboflavin (Vitamin B2), selenyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor, potasyum içeren tam bir amino asit deposudur.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Nasıl Kullanılır?

Skinfood egg white pore gözenek maskesi  kullanım şekli;

  1. Cilt temizliği yapıldıktan sonra, cilt dokusunu hazırlamak için tonik kullanın.
  2. Göz ve dudaklarınızı koruyacak biçimde maskeyi istenilen miktarda masaj yaparak nazikçe yüzünüze uygulayın.
  3. Skinfood egg white pore gözenek maskesini 10 -15 dakika bekletip ılık su ile yüzünüzü yıkayın.
Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Abartilarak bahsettikleri gozeneksiz gorunume ulasabilmis degilim ama memnunum. Kucuklugune takilmayin, ben 15 gunden fazla oldu alali, kapagin ust kismina bulasanlar daha bitmedi.

Kullanıcı: Benim gözeneklerim baya büyük ama ciddi küçültüyor. Bu kadar beklemiyordum ilk kullanmada.

Kullanıcı: Skinfood egg white pore gözenek maskesi boyutu küçük ama kıvamı yoğun etkisini görmek için bir süre kullanmak gerekiyor sanırım.

Kullanıcı: Sanırım bittikçe alacağım tek maske bu olacak. Gözeneklerimi temizledikten sonra bu maskeyi uyguladım ve gerçekten gözenekleri sıkılaştırıyor. Keşke fiyatı daha uygun olsaydı.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.