Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Stafine Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Stafine Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
2092 0
stafine krem kullananlar

stafine krem, stafine krem ne işe yarar, stafine krem fiyat, stafine krem kullananlar, stafine krem muadili, stafine krem prospektüs, stafine krem nasıl kullanılır, stafine krem nedir ne için kullanılır, stafine krem ne kadar, stafine krem sivilce, stafine krem yorumları, stafine krem yorum, stafine krem kullananlar, stafine krem kullananlar kadınlar kulübü, stafine krem kullananların yorumları, stafine cort krem yorumları, stafine h krem kullananların yorumları, stafine cort krem kullanıcı yorumları hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek isteyeceğinizi de düşündüğüm pekçok detayı bu yazıda bulabilirsiniz.

Stafine Krem Nedir?

Stafine krem, çoğunlukla cildin iltihaplanmadığı zamanlarda egzama, dermatit, bakteri enfeksiyonları veya sivilce ve akne gibi enfekte olmuş cildin tedavisinde kullanılan oldukça etkili bir ilaçtır.

stafine krem kullananlar

Stafine Krem Ne İşe Yarar?

 • Stafine krem atomik egzama tedavisinde kullanılır.
 • Seboreik egzama tedavisinde kullanılır.
 • Akne tedavisinde kullanılır.
 • İltihaplı cilt lezyonlarında kullanılır.
 • Genel olarak pekçok bakteri enfeksiyonlarının tedavisinde tercih edilmektedir.

Stafine Krem Nasıl Kullanılır?

Stafine krem cilt yüzeyinde ihtiyaç duyulan bölge temizlendikten sonra yeterli bir cilt yüzeyini hafifçe masaj yapılarak uygulanır ve doktor tavsiyesinin dışında kullanılması tavsiye edilmez.

Stafine Krem Fiyatı

Stafine krem 15 gr krem içeriğine sahip ve tüp ambalajda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 14.52 TL’dir.

Stafine Krem Muadili

Stafine kreme muadil olabilecek ya da benzer içeriklere sahip eşdeğer ilaçların listesi aşağıdaki gibidir.

 • FUCIBEST % 2 20 gr krem
 • FUCIDOX % 2 20 gr pomad
 • FUCITEC %2 20 gr pomad
 • FUSIDAS %2 20 G krem
 • TIREMIX %2 20 G krem
 • Fucidin Krem

Stafine Krem İçeriği

Stafine krem içerisinde bulunan etken bileşenler aşağıdaki gibidir.

Etken Madde:

1 g krem 20 mg fusidik asit ve 10 mg hidrokortizon asetat içerir.

Yardıma maddeler:

Vazelin flant N, likit parafin, potasyum sorbat, butil hidroksianizol (E320), polisorbat 60, gliserol, setil alkol, konsantre hidroklorik asit, saf su.

Stafine Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: sırtındaki sivilceler için doktora gittiğimde doktorum tarafından tavsiye edilmişti Stafine krem. Kullandım bir hafta boyunca ve bu bir haftanın sonucunda sırtındaki sivilcelerin iltihaplı görünümü tamamen gitmişti.

Kullanıcı: açıkçası bana doktor tavsiye etmedi ama ben de çıban için kullandım netice itibari ile antibiyotik özelliği olan bir krem bu ve hızlıca kuruttu bu yüzden de kullanmaya devam ediyorum her çıban çıktığında.

Kullanıcı: ecza dolabından hiç çıkmayan kremlerden birisiydi. Son kullanma tarihi geçmediği için ben de yüzümdeki sivilcelerden birisi için kullandım çok umudum yoktu ama gece yatarken sürdüm ve gündüz uyandığımda sivilceden eser kalmamıştı.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.