Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Suda C Vitamin Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Suda C Vitamin Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
137 0

suda c vitamin, suda c vitamini kullananlar, suda c vitamini fiyat, suda c vitamini ekşi, suda c vitamini içeriği, suda c vitamini nasıl kullanılır, suda c vitamini ne ise yarar, suda c vit, suda c vitamini yorumları, suda c vitamini yorumlar, suda vitamin c kullanımı, suda vitamin c kullananlar, suda collagen c vitamini kullananlar, suda c vitamini emziren anneler kullanabilirmixsuda vitamin c 1000 kullanımı,suda vitamin c 1000 kullananlar, suda eriyen c vitamini günde kaç kez kullanılırxsuda c vitamini yorumları, suda c vitamin yorumları,suda vitamin c yorumlar, suda vitamin c yorum, suda c vitamini fiyat, suda c vitamini kullananlar, suda c vitamin fiyat, suda vitamin c kullananlar, suda eriyen c vitamini fiyat hakkında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Özellikle daha önce suda C vitamini kullanmadıysanız ve gerçek kullanıcıların kendi yorumlarını yani kendi tecrübelerini paylaştıkları kullanıcı yorumlarını okumak isterseniz de yazımızın sonunda bulunan kullananların yorumları başlığına dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Suda C Vitamin Nedir?

Suda Collagen C vitamini, son bölümde bulunan C vitamini, D vitamini ve çinko sayesinde i̇htiyaç duyulan vitamin desteğini sağlar. Özellikle şeker içermeyen ve portakal aramasına sahip olması sebebiyle oldukça rahat bir kullanıma sahiptir.

Suda C Vitamin Ne İşe Yarar?

Vücudun ihtiyaç duyduğu günlük C vitamini desteğini sağlar ve bunun yanında de vitamini ve çinko desteği de sağlamaktadır. Aynı zamanda suya karıştırılan toz formda olması sayesinde günlük su tüketimini de artırmaktadır.

Suda C Vitamin İçeriği

Suda Collagen C vitamini içeriği aşağıdaki gibidir.

  • 1000 mg C vitamini
  • 600 IU D vitamini
  • 10 mg çinko
  • 13 farklı Vitamin

Suda C Vitamin Nasıl Kullanılır?

Yetişkinlerin kullanımı için bir paket Suda Collagen C vitamini bir su bardağı yani 200 ml su içerisinde iyice çözdükten sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Daha fazla su içerisine de karıştırılarak tüketilmesi aynı etkiyi almanızı sağlayabilir. Yani burada yoğun arama istiyorsanız bir barda daha hafif bir aroma istiyorsanız ise daha fazla suya karıştırmanız mümkün. Suda Collagen C vitamini tok karna tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

Suda C Vitamin Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Şeker ilavesiz ama tadı harika, içtikçe içesin geliyor, daha önce başka bir marka almıştık içmek istemiyordum hiç bunun tadı harika 👍 😉

Kullanıcı: Yan etkisi olmayan iyi bir vitamin 2. Alışım, toz halinde olması güzel, tadı gazsız fanta gibi

Kullanıcı: Tatlandırıcı içermiyor diye bunu tercih ettik, tedbir amaçlı kullanıyoruz, ne derece faydalı bilmiyorum

Kullanıcı: Bir aydır kullanıyorum iki kutu daha sipariş ettim içindeki çinko takviyesi kadınlar için oldukça önemli. Gün içerisinde daha dinç hissediyorum kesinlikle tavsiye ederim.

Kullanıcı: covid için tavsiye üzerine aldim bağışıklık güçlendirmek için kullanıyoruz

Kullanıcı: Tadı çok güzel kullanımı rahat o nedenle. İçeriği temiz diye tercih ettim ve memnun da kaldım.

Kullanıcı: İçimi rahat ve şekersiz olması nedeniyle tercih edilesi bir ürün.

Kullanıcı: İçimi çok rahat bu dönemde destek için aldık

Kullanıcı: Günlük 1000mg c vitamini almak bu günlerde bir-çok doktorun tavsiyesi ancak piyasada bulmak oldukça zordu. Kurtarıcı oldu

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.